Pirmame kėlinyje jau 2 minutę „Juventus“ sukėlė euforiją stadione.

Gonzalo Higuainas po standartinės situacijos baudos aikštelėje nestabdydamas kamuolio nuginklavo svečių vartininką.

9 min. tas pats G. Higuainas triumfavo tiksliai realizavęs 11 metrų baudinį, o svečiai iš Londono atsidūrė rimtame nokdaune.

Bet ne nokaute. „Tottenham Hotspur“ atakos raižė „Juventus“ gynybą, kol pagaliau 35 min. Harry Kane'as atsidūręs vienas prieš Gianluigi Buffoną ir jį nuginklavo (2:1)

Prieš pat pertrauką „Juventus“ turėjo puikią progą padidinti persvarą, tačiau darkart prie 11 m žymos stojęs G. Higuainas vos nesulaužė skersinio, o kamuolys atšoko į aikštę.

Teisėjas iškart paskelbė pirmo kėlinio pabaigą.

Po pertraukos iniciatyva priklausė svečiams ir jie pasiekė savo: Christianas Eriksenas 72 min. po baudos smūgio nuliūdino „Juventus“ sirgalius – kamuolys darkart atsidūrė G. Buffono saugomuose vartuose.

Po „Tottenham Hotspur“ įvarčio žaidimas aprimo ir mačas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Tai reiškia, kad namuose „Tottenham Hotspur“ ekipai pakanka ir nulinių lygiųjų ar 1:1. Tuo tarpu italai bus priversti ieškoti sėkmės puolant ir siekti bent jau vieno įvarčio svečiuose.

Po šio mačo nutrūko „Juves“ 12-os pergalių serija įvairiuose frontuose.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 7 dieną Londone.

„Tottenham Hotspur“ pirmajame etape užėmė pirmąją vietą H grupėje ir paliko už nugaros Madrido „Real“.

„Juventus“ futbolininkai Čempionų lygos D grupėje buvo antri. Turino ekipa per pastarąsias 16 rungtynių trijuose frontuose (Čempionų lygoje, Italijos čempionate ir šios šalies taurės varžybose) buvo praleidusi tik vieną įvartį.

Rezultatas

„Juventus“ 2 – 2 „Tottenham Hotspur“

2 min. [1:0] Gonzalo Higuain
8 min. – Ben Davies, geltona kortelė („Tottenham“)
9 min. [2:0] Gonzalo Higuainas, 11 m baudinys
35 min. [2:1] Harry Kane
45 min. – Medhi Benatia, geltona kortelė („Juventus“)
45 min. – Gonzalo Higuain, nerealizavo 11 m baudinio
47 min. – Serge Aurier, geltona kortelė („Tottenham“)
60 min. – Gonzalo Higuain, geltona kortelė („Juventus“)
71 min. [2:2] Christian Eriksen
80 min. – Rodrigo Bentancur, geltona kortelė („Juventus“)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)