Įdomu tai, kad „Getafe“ ekipai tai buvo 4-os lygiosios iš eilės. Ji pirmoji, kuri apsaugojo savo vartus „sausus“ nuo „Barcelonos“ puolimo.

Po nulinių lygiųjų „Barcelona“ savo sąskaitoje turi 59 taškus ir 7-iais pirmauja prieš Madrido „Atletico“, kuris šeštadienį svečiuose 1:0 pranoko „Malaga“ ekipą.

Į trečią vietą po 23 turo pakilo Madrido „Real“, kuri šeštadienį namuose 5:2 sutriuškino „Real Sociedad“ futbolininkus.

„Getafe“ su 30 taškų užima 10-ą poziciją.

Kiti sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Sevilla“ 1 – 0 „Girona“

41 min. – 11 m baudinio nerealizavo Aday („Girona“)
46 min. [1:0] Pablo Sarabia

„Barcelona“ 0 – 0 „Getafe“

„Celta Vigo“ 2 – 2 „Espanyol“

10 min. [0:1] Leo Baptistao
32 min. [1:1] Maximiliano Gomez
80 min. [2:1] Maximiliano Gomez
87 min. [2:2] Gerard Moreno

45 min. „Valencia“ 1 – 1 „Levante“

17 min. [1:0] Santi Mina
18 min. [1:1] Sergio Postigo
65 min. [2:1] Luciano Dario Vietto
89 min. [3:1] Daniel Parejo (11 m baudinys)

„La Liga“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):