23 min. svečių gretose paisžymėjo Johnas Guidetti ir „Alaves“ išsiveržė į priekį.

Šeimininkams niekaip nesisekė pralaužti varžovų gynybą. Galiausiai 72 min. rezultatą išlygino Luisas Suarezas.

Nuo lygiųjų šeimininkus gelbėjo argentinietis Lionelis Messi. Jo 84 min. tikslus baudos smūgis maždaug iš 20 metrų leido „Barcelonai“ išplėšti sudėtingą pergalę prieš vos 17-tą vietą užimančią „Alaves“ ekipą.

„Barca“ po pergalės turi 57 taškus ir 11 taškų lenkia antroje vietoje esančią Madrido „Atletico“ komandą.

Rezultatai

„Barcelona“ 2 – 1 „Alaves“

23 min. [0:1] Johnas Guidetti

72 min. [1:1] Luisas Suarezas

84 min. [2:1] Lionelis Messi

„Leganes“ 3 – 2 „Espanyol

11 min. [1:0] Mario Hermoso (į savo vartus)
49 min. [1:1] Marc Navarro
69 min. [2:1] Guerrero
82 min. [3:1] Mario Hermoso (į savo vartus)
88 min. [3:2] Mario Hermoso

Madrido „Atletico“ 3 – 0 „Las Palmas

61 min. [1:0] Antoine Griezmann
73 min. [2:0] Fernando Torres
88 min. [3:0] Thomas

„Sevilla“ 1 – 1 „Getafe“

72 min. [1:0] Luisas Murielas
90 min. [1:1] Angel Rodriguez