Svarbius taškus praradę „aristokratai“ be įvarčių 0:0 sužaidė su „Leicester City“ komanda, kuri nuo 68-osios minutės žaidė dešimtyje, po to, kai Benas Chilwellas per mažiau nei 5 minutes gavo dvi geltonas korteles.

Savo auklėtinių žaidimu nepatenkintas Antonio Conte dar nesužaidus nė valandos pakeitė lyderius Edeną Hazardą ir Cescą Fabregasą, tačiau tai naudos neatnešė. Su 47 taškais „Chelsea“ futbolininkai lieka trečioje vietoje, tačiau sekmadienį juos gali pavyti „Liverpool“.

Kitose rungtynėse lengvą pergalę šventė Londono „Tottenham“ vienuolikė, kuri namuose 4:0 pervažiavo Liverpulio „Everton“ ekipą. Du įvarčius mušė Harry Kane‘as, po vieną – Heung-Min Sonas ir Christianas Eriksenas.

Du pelnyti įvarčiai „Tottenham“ lyderiui buvo ypatingi. Anglas su 98 įvarčiais aplenkė Teddy Sheringhamą ir tapo rezultatyviausiu visų laikų klubo žaidėju „Premier“ lygoje.

HARRY KANE - The highest Spurs goalscorer in @PremierLeague history! #OneOfOurOwn pic.twitter.com/LzHjL8ggK0— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) January 13, 2018

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)