12 min. katalonų ekipą į priekį išvedė Lionelis Messi, kėlinio gale rezultatą padvigubino Luisas Suarezas (2:0).

Mačo pabaigoje tašką padėjo Paulinho.

Po 18 rungtynių „Barca“ savo sąskaitoje turi 48 tašku ir 9 taškais lenkia antroje vietoje esantį Madrido „Atletico“ klubą. „Levante“ užima 16-tą vietą (18 taškų).

Paskutinėse turo rungtynėse „Celta Vigo“ namuose priėmė čempionų titulą ginančią Madrido „Real“ ekipą.

Lygos vidutiniokai pirmieji išsiveržė į priekį, 33 min. pasižymėjo Danielis Wassas. Po trijų minučių rezultatą išlygino Garethas Bale'as, o 38 min. po jo antro įvarčio priekyje jau buvo „Karališkasis“ klubas.

Po pertraukos 72 min. šeimininkai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, bet 72 min. 11 m baudinio nerealizavo Iago Aspas.

Visgi „Celta Vigo“ bent tašką pasiekė šiame mače: 82 min. puikiu smūgiu galva „Real“ vartų sargą Keylorą Navasą nuginklavo Maximiliano Gomezas (2:2).

Po šio turo Madrido „Real“ su 32 taškais lieka 4-oje pozicijoje, o „Celta Vigo“ su 22 taškais užima 14-tą vietą.

Kitose rungtynėse brazilo Gabrielio įvartis 75 min. lėmė „Leganes“ pergalę 1:0 (0:0) prieš San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Po pergalės „Leganes“ su 24 taškais pakilo į 9-tą vietą, „Real Sociedad“ su 23 taškais krito į 12 poziciją.

Sekmadienio šio turo rezultatai:

„Leganes“ 1 – 0 „Real Sociedad“

75 min. [1:0] Gabriel

„Barcelona“ 3 – 0 „Levante“

12 min. [1:0] Lionelis Messi

38 min. [2:0] Luisas Suarezas

90 min. [3:0] Paulinho

Bilbao „Athletic“ 2 – 0 „Alaves“

8 min. [1:0] Xabier Etxeita
64 min. [2:0] Aritz Aduriz (11 m baudinys)

„Villarreal“ 1 – 1 La Korunjos „Deportivo“

30 min. [1:0] Enes Unal
84 min. [1:1] Florin Andone

„Celta Vigo“ 2 – 2 Madrido „Real“

33 min. [1:0] Danielis Wassas
36 min. [1:1] Gareth Bale
38 min. [1:2] Gareth Bale
72 min. – Iago Aspas, nerealizavo 11 m baudinio
82 min. [2:2] Maximiliano Gomez

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)