Čempionato lyderių sąskaitoje – 62 taškai, ir antroje vietoje esančią „Manchester United“ lenkia 15-ka taškų.

„Tottenham Hotspur“ išvykoje 2:0 (1:0) įveikė „Swansea City“ futbolininkus. Rezultatyviausias lygos futbolininkas Harry Kane'as įrodė, kad ne tik sėkmingai moka taranuoti varžovų vartus, bet ir pats komandos draugams gali sukurti puikias progas įvarčiams.

89 min. jo tolimas perdavimas į priekį leido Dele Alli atsidurti vienam prieš vartininką ir jį pakartotiniu smūgiu nuginkluoti. Pirmą įvartį 12 min. svečiams pelnė Fernando Llorente.

Šiame ture dar savo rungtynių nesužaidė trečioje vietoje esanti „Chelsea“ ekipa (44 taškai), kurią namuose trečiadienį priims Londono „Arsenal“ komanda (38).

Antradienio „Premier“ lygos rezultatai:

„Southampton“ 1 – 2 „Crystal Palace“

17 min. [1:0] Shane Long
69 min. [1:1] Jamesas McArthuras
80 min. [1:2] Luka Milivojevičius

„Swansea City“ 0 – 2 „Tottenham Hotspur“

12 min. [0:1] Fernando Llorente
89 min. [0:2] Dele Alli

„West Ham United“ 2 – 1 „West Bromwich Albion“

30 min. [0:1] Jamesas McCleanas
59 min. [1:1] Andy Carrollas
90 min. [2:1] Andy Carrollas

„Manchester City“ 3 – 1 „Watford“

1 min. [1:0] Raheemas Sterlingas
13 min. [2:0] Christian Kabasele (į savo vartus)
63 min. [3:0] Sergio Aguero
82 min. [3:1] Andre Gray