Prancūzijoje dominavimą tęsia Paryžiaus „PSG“ komanda, kuri svečiuose 4:1 sutriuškino „Rennes“ futbolininkus.

Šiame mače šou surengė Neymaras – brazilas mušė du įvarčius ir atliko rezultatyvius perdavimus kitus du įvarčius pelniusiems Kylianui Mbappe ir Edisonui Cavani.

75-ąją ir 76-ąją minutėmis paskutiniuosius du įvarčius pelniusiai Paryžiaus ekipai pergalės iškovoti jau nebesutrukdė ir 89-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbęs gynėjas Presnelis Kimpembe.

Čempionate pirmaujantys Unai Emery auklėtiniai artimiausius persekiotojus „Monaco“ po 18 turų lenkia 9 taškais.

Kiti „Ligue 1“ rezultatai:

„Caen“ 0 - 0 „Guingamp“
„Dijon“ 3 - 0 „Lille“
„Montpellier“ 1 - 3 „Metz“
„Strasbourg“ 2 - 1 „Toulouse“
„Troyes“ 1 - 0 „Amiens“

Tuo metu Ispanijoje pasikeitė antrąją vietą užimanti komanda. Į šią poziciją sugrįžo Madrido „Atletico“.

Sostinės ekipa 79-ąją minutę Fernando Torreso pelnyto įvarčio dėka 1:0 palaužė „Alaves“ klubą ir iškovojo 36-ąjį tašką.

Diego Simeone kariauna už nugaros su 34 taškais paliko „Valencia“ futbolininkus, kurie patyrė antrą nesėkmę per pastaruosius tris mačus.

87-ąją minutę skaudžiai lemiamą įvartį praleidusi „Valencia“ svečiuose 1:2 neatsilaikė prieš „Eibar“ vienuolikę.

Trečiosiose vakaro rungtynėse Bilbao „Athletic“ ir San Sebastijano „Real Sociedad“ sužaidė be įvarčių 0:0.