Paskutine vinimi į šeimininkų karstą 75 min. galėjo būti Romelu Lukaku įvartis, tačiau belgas neišnaudojo puikios progos.

Svečiai iš Mančesterio jautėsi pakankamai užtikrintai iki 77 min., tačiau du įvarčius pelnę šeimininkai atkūrė intrigą.

Troy Deeney 77 min. realizavo 11 metrų baudinį, o 84 min. Abdoulaye Doucoure tikslus smūgis dar labiau išjudino aikštės šeimininkų sirgalius.

Visgi jau 86 min. Jesse Lingardas pelnė 4-ą „Man United“ įvartį ir įtvirtino „raudonųjų velnių“ pergalę.

Visi „Premier“ lygos antradienio rezultatai:

„Brighton“ 0 – 0 „Crystal Palace

„Leicester City“ 2 – 1 „Tottenham Hotspur“

13 min. [1:0] Jamie Vardy

45 min. [2:0] Riyad Mahrez

79 min. [2:1] Harry Kane

„Watford“ 2 – 4 „Manchester United“

19 min. [0:1] Ashley Youngas

25 min. [0:2] Ashley Youngas

32 min. [0:3] Anthony Martial

77 min. [1:3] Troy Deeney

84 min. [2:3] Abdoulaye Doucoure

86 min. [2:4] Jesse Lingard

„West Bromwich Albion“ 2 – 2 „Newcastle United“

45 min. [1:0] Halas Robson-Kanu

56 min. [2:0] Samas Fieldas

59 min. [2:1] Ciaran Clark

83 min. [2:2] Jonny Evans

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)