Jau per teisėjo pridėtą laiką buvo skirtas 11 m baudinys į šeimininkų „Burnley“ vartus. Prie kamuolio stojęs Alexis Sanchezas neklydo – jo tikslus smūgis lėmė dramatišką „Arsenal“ pergalę 1:0 (0:0).

Po pergalės Londono „Arsenal“ savo sąskaitoje turi 25 taškus ir priartėjo prie pirmojo trejeto: „Chelsea“ su 26 taškais užima 3-ią vietą, „Man United“ savo kraityje turi 29 taškus, pirmauja „Man City“ (34).

„Burnley“ sąskaitoje – 22 taškai (7 vieta).

Kitose turo rungtynėse „Southampton“ namuose 4:1 (1:1) sutriuškino ne pačius geriausius laikus išgyvenančią Liverpulio „Everton“ ekipą.

Pirmame kėlinyje „Southampton“ ekipą į priekį išvedė 18 min. Dušano Tadičiaus tikslus smūgis.

Prieš pat kėlinio pabaigą 45 min. rezultatą išlygino Gylfi Sigurdssonas.

Po pertraukos Charlie Austinas dukart (52', 58') kamuolį siuntė į svečių vartus, o „Southampton“ pergalę 87 min. įtvirtino Stevenas Davisas. „Southampton“ sąskaitoje – 16 taškų ir 10 pozicija. „Everton“ rikiuojasi vos 16-oje vietoje (12 taškų).

Šią savaitę „Everton“ ekipa ir sirgaliai norės kuo greičiau pamiršti: Liverpulio klubas Europos lygos E grupėje patyrė tikrą fiasko. Anglus jų pačių teritorijoje rezultatu 1:5 pažemino Bergamo „Atalanta“ (Italija).

Paskutinėse „Premier“ lygos sekmadienio rungtynėse nuo 18 val. „Huddersfield Town“ (15 tšk.) namuose iššūkį meta lygos lyderiams „Manchester City“ futbolininkams (34 taškai).

Rezultatai

„Southampton“ 4 – 1 Everton“

18min. [1:0] Dušan Tadičius

45 min. [1:1] Gylfi Sigurdssonas

52 min. [2:1] Charlie Austinas

58 min. [3:1] Charlie Austinas

87 min. [4:1] Stevenas Davisas

„Burnley“ 0 – 1 Londono „Arsenal“

90+2 min. [0:1] Alexis Sanchezas

„Huddersfield Town“ 1 – 2 „Manchester City“

45 min. [1:0] Nicolas Otamendi (į savo vartus)

47 min. [1:1] Sergio Aguero (11 m baudinys)

84 min. [1:2] Raheemas Sterlingas

910 min. – Rajiv van La Parra (raudona kortelė)

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti, praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai):