Futbolo gerbėjų dėmesį visada okupuojančiame Šiaurės Reino-Vestfalijos derbyje buvo galima tikėtis nuožmios kovos ir neprognozuojamo rezultato.

Juo labiau Peterio Boszo auklėtiniai vietiniame fronte strigo nuo spalio mėnesio: paskutinį kartą pergalę geltonai juodi buvo iškovojusi tik rugsėjo 30 d. mače su „Augsburg“. Vėliau iki šio turo sekė keturios nesėkmės bei vienerios lygiosios.

„Borussia“ iš esmės jau per pirmą pusvalandį pateikė rimtą paraišką į solidžią pergalę namuose.

12 min. pasižymėjo „Borussia“ puolimo lyderis Pierre-Emerick Aubameyangas, 18 min. į savo vartus įsimušė Benjaminas Stambouli, po poros minučių apie save priminė Mario Goetze, o 25 min. varžovų triuškinimą pradėjo Raphaelis Guerreiro – 4:0

Tačiau po pertraukos Gelzenkircheno klubas sugebėjo grąžinti intrigą ir tam pakako penkių minučių. 61 min. rezultatą sušvelnino Guido Burgstalleris (4:1), o 65-ąją pasižymėjo Amine Haritas (4:2).

72 min. „Schalke“ šansus padidino iš aikštės už antrą geltoną kortelę išvarytas P. E. Aubameyangas.

85 min. „Schalke“ gerbėjų širdys ėmė dar stipriau plakti: rezultatą iki minimumo sumažino Danielis Caligiuri (4:3). Teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo dar 7 minutes. Ir svečiai iš Gelzenkircheno sugebėjo išsigelbėti: po kampinio 5-tą teisėjo pridėtą minutę galva kamuolį į vartus pasiuntė Naldo. Jau nuaidėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam mačo pabaigą, abiejų komandų žaidėjai įsivėlė į nemenką apsistumdymą.

Paskutinėje šeštadienio „Bundesliga“ akistatoje Menchengladbacho „Borussia“ namuose priėmė čempionato lyderę Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Pirmo kėlinio pabaigoje įgytas dviejų įvarčių pranašumas tapo svaria paraiška pergalei. Po pakako, nors 74 min. Arturo Vidalis tiksliu smūgiu rezultatą sušvelnino.

Visgi bavarų komandai nepavyko išlyginti rezultato, o tai labiausiai turėjo pradžiuginti Leipcigo „RB Leipzig“ gerbėjus: po pergalės 2:0 prieš Brėmeno „Werder“ skirtumas iki pirmaujančio „Bayern“ sumažėjo iki 3 taškų.

Visi rezultatai

„Augsburg“ 2 – 1 „Wolfsburg“

11 min. – (raudona kortelė) Maximilianas Arnoldas („Wolfsburg“)

40 min. [0:1] Daniel Didavi

51 min. [1:1] Michael Gregoritsch

78 min. [2:1] Alfred Finnbogason

Dortmundo „Borussia“ 4 – 4 Gelzenkircheno „Schalke 04“

12 min. [1:0] Pierre-Emerick Aubameyangas

18 min. [2:0] Benjamin Stambouli (į savo vartus)

20 min. [3:0] Mario Goetze

25 min. [4:0] Raphael Guerreiro

61 min. [4:1] Guido Burgstaller

65 min. [4:2] Amine Harit

86 min. [4:3] Danielis Caligiuri

90+5 min. [4:4] Naldo

Frankfurto „Eintracht“ 0 – 1 Lėverkuzeno „Bayer“

76 min. [0:1] Kevinas Vollandas

„Freiburg“ 2 – 1 „Mainz 05“

51 min. [1:0] Nilsas Petersenas

90+1 min. [2:0] Florianas Kathas

90+2 min. [2:1] Emilis Berggreenas

Leipzigo „RB Leipzig“ 2 – 0 Brėmeno „Werder“

34 min. [1:0] Naby Keita

87 min. [2:0] Bernando

Menchengladbacho „Borussia“ 2 – 1 Miuncheno „Bayern“

39 min. [1:0] Thorganas Hazardas (11 m baudinys)

44 min. [2:0] Matthias Ginter

74 min. [2:1] Arturo Vidalis