Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po 28 min. Erico Maximo Choupo-Motingo įvarčio.

Prieš pat pertrauką ekipos suspėjo po kartą pasižymėti. 44 min. rezultatą išlygino Glennas Murray, o jau per teisėjo pridėtą pirmo kėlinio minutę įvartį galva iš arti pelnė „Stoke City“ gynėjas Kurtas Zouma (1:2).

Antrame kėlinyje šeimininkų kailį 60 min. gelbėjo Jose Izquierdo – 2:2.

Po mačo „Brighton“ futbolininkai su 16 taškų užima 9-tą vietą, „Stoke City“ su 13 taškų rikiuojasi 15-oje vietoje.

Rezultatas

„Brighton“ 2 – 2 „Stoke City“

28 min. [0:1] Eric Maxim Choupo-Moting

44 min. [1:1] Pascalis Grossas

45+1 min. [1:2] Kurt Zouma

60 min. [2:2] Jose Izquierdo

Ispanijoje 12-tą turą užbaigė „Eibar“ ir „Real Betis“ akistata. Čia kiek netikėtai vos 17-tą vietą užimanti „Eibar“ net 5:0 (2:0) sumalė į miltus „Real Betis“ komandą.

„Eibar“ futbolininkai pasiekė vos trečią pergalę sezone ir su 11 taškų pavijo tiek pat turinčią La Korunjos „Deportivo“ ekipą.

Tuo tarpu „Real Betis“ su 17 taškų užima 9-tą poziciją. Pirmauja „Barcelona“ – 34 taškai.

Rezultatas

„Eibar“ 5 – 0 „Real Betis“

6 min. [1:0] Jordi Amat (į savo vartus)

30 min. [2:0] Gonzalo Escalante

56 min. [3:0] Charles

71 min. [4:0] Charles

80 min. Sergi Enrich

Italijos „Serie A“ 13-tą turą užbaigė Veronos „Hellas“ ir „Bologna“ ekipų akistata. Čia šiemet į „Serie A“ pakilusi Veronos „Hellas“ ekipa buvo priekyje po pirmojo kėlinio 2:1, tačiau antroje mačo pusėje per 2 min. iššvaistė turėtą pranašumą: svečių iš Bolonijos gretose pasižymėjo Orji Okwonkwo (74 min.) ir Godfredas Donsah (76 min.).

Šeimininkams nepavyko mačo eigos pakreipti sau naudinga linkme ir turėjo pripažinti nesėkmę 2:3 (2:1).

Veronos klubas su 6 taškais užima priešpaskutinę, 19-tą vietą, „Bologna“ – 10-oje pozicijoje (17 tšk.).

Rezultatas

Veronos „Hellas“ 2 – 3 „Bologna“

13 min. [1:0] Alessio Cerci

22 min. [1:1] Mattia Destro

33 min. [2:1] Martin Caceres

74 min. [2:2] Orji Okwonkwo

76 min. [2:3] Godfred Donsah