Pirmoji tarpusavio akistata buvo pasibaigusi be įvarčių, o Sidnėjuje trečiadienį vykusių rungtynių pirmasis kėlinys taip pat buvo „sausas“.

Visi įvykiai laukė po pertraukos, o jų sūkuryje atsidūrė Australijos ir Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija) klubo saugas Mile'as Jedinakas.

53-ią min. po jo atlikto baudos smūgio Hondūro gynėją Henry Figueroa kliudęs kamuolys rikošetu nulėkė į vartus.

72-ą ir 85-ą min. arbitras skyrė du 11 m baudinius, kuriuos abu įvarčiais pavertė tas pats M. Jedinakas.

Paguodos įvartį svečiams iš Centrinės Amerikos ketvirtą pridėto laiko minutę pelnė Alberthas Elisas.

Australai į planetos čempionatą iškopė ketvirtą kartą iš eilės ir penktą istorijoje.

Ange Postecoglou auklėtiniai tapo 31-ąja komanda, užsitikrinusia kelialapį į kitais metais Rusijoje vyksiančias pirmenybes. Paskutinio bilieto savininkai paaiškės ankstų ketvirtadienio rytą po atsakomojo mačo Limoje tarp Peru ir Naujosios Zelandijos. Pirmosios rungtynės baigėsi 0:0.