Atsakomosiose Europos zonos atkrintamųjų varžybų rungtynėse danai tiesiog sprogo puolime – išvykoje net 5:1 sutriuškino Airijos rinktinę.

Įdomiausia, kad pirmieji šiame mače pasižymėjo būtent šeimininkai airiai, kai dar 6-ąją minutę įvartį pelnė Shane'as Duffy. Tačiau vietinės futbolo gerbėjų publikos džiaugsmas truko neilgai.

Dar iki pertraukos svarstyklės pakrypo svečių naudai: 29-ą minutę kamuolį į Airijos rinktinės vartų tinklą pasiuntė Andreasas Christensenas, o 32-ąją – Christianas Eriksenas.

Pastarasis antrojo kėlinio pradžioje ėmė tiesiog siautėti: įvarčius įmušdamas 63-ią ir 74-ą minutėmis atliko „hat-trick'ą“. Galutinį tašką šioje poroje padėjo Nicklas Bendtneris, paskutinę minutę sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

Pirmoje tarpusavio kaktomušoje Danijoje abi komandos išsiskyrė be įvarčių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)