„Nice“ klubas Prancūzijos „Ligue-1“ futbolo pirmenybėse saviems sirgaliams padovanojo pergalę 1:0 prieš „Dijon“ ekipą, o lemiamą įvartį 40-ą minutę pelnė 11 metrų baudinį užtikrintai realizavęs būtent M. Balotelli.

Tiesa, Nicos komanda mačą buvo priversta užbaigti be savo puolimo lyderio, nes 89-ą minutę italas užsidirbo raudoną kortelę.

Ir nors teisėjo sprendimas parodyti būtent raudoną kortelę daugeliui sukėlė abejonių, tačiau ne ką didesnis klausimas kilo, kodėl 27-erių metų vyras apskritai sugalvojo į varžovą kojomis įčiuožti būtent tokioje situacijoje.

Negana to, išeidamas į rūbinę Mario visą pyktį išliejo ant atsarginių žaidėjų suolelio konstrukcijos.

Visgi net ir mažumoje likęs „Nice“ klubas sugebėjo išlaikyti trapią persvarą ir į savo kraitį įsidėjo tris taškus.

Straight red for Balotelli! Commentator reckons it's a harsh one... thoughts? 🤔 pic.twitter.com/1uVWxnmSGw— Goal (@goal) November 5, 2017

„Nice“ 1 – 0 „Dijon“

„Marseille“ 5 – 0 „Caen“

„Metz“ 0 – 3 „Lille“

„Saint-Etienne“ 0 – 5 „Lyon“

Nabil Fekir added a fifth in St Etienne coupled with celebration which has since caused crowd trouble #Ligue1 #Lyon pic.twitter.com/Uvf8YUqt4O— That Stat Football (@That_Stat_) November 5, 2017