Šį kartą „Borussia“ namuose neturėjo jokių vilčių prieš čempionus ir lyderius Miuncheno „Bayern“ futbolininkus, kurių pranašumą turėjo pripažinti rezultatu 1:3.

„Bavarai“ po Arjeno Robbeno, Roberto Lewandowskio ir Davido Alabos tikslių smūgių 67-ą minutę pirmavo 3:0, o šeimininkams paguodos įvartį 88-ą minutę pelnė Marcas Bartra.

Dortmundo futbolininkai per paskutinius keturis mačus patyrė net tris pralaimėjimus ir sykį sužaidė lygiosiomis. Dabar „Borussia“ su 20 taškų smuktelėjo į trečią poziciją.

Vienu laipteliu aukštyn šoktelėjo „Leipzig“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 pranokęs „Hannover 96“ ekipą.

„Augsburg“ 1 – 1 Lėverkuzeno „Bayer“

„Borussia M.“ 1 – 1 „Mainz 05“

„Freiburg“ 0 – 1 „Schalke 04“

„Hamburger SV“ 3 – 1 „VfB Stuttgart“

„Leipzig“ 2 – 1 „Hannover 96“

„Borussia D.“ 1 – 3 Miuncheno „Bayern“