Svečiai iš Liverpulio dėka Mohamedo Salaho ir Joelio Matipo įvarčių 21-ą ir 24-ą minutėmis jau po pirmo kėlinio turėjo solidžią persvarą.

Ir nors po pertraukos Manuelis Lanzini sugebėjo sušvelninti rezultatą, „Liverpool“ pergalę garantavo dar tu tikslūs smūgiai: 56-ą minutę pasižymėjo Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, o 75-ąją dublį atliko M. Salahas.

Tris taškus į savo kraitį įsidėjusi J. Kloppo kariauna išsaugojo šeštą vietą turnyro lentelėje ir toliau bando minti ant kulnų Europos turnyrų zonoje žygiuojančioms komandoms.

Tuo metu Prancūzijos „Ligue-1“ pirmenybėse ir toliau niekas nesustabdo „Paris Saint Germain“ įvarčių mašinos. Vienvaldžiai čempionato lyderiai išvykoje net 5:0 nepasigailėjo „Angers“ futbolininkų.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Kylianas Mbappe ir Edinsonas Cavani, vieną tikslų smūgį pridėjo Julianas Draxleris.

Vienas PSG lyderių E. Cavani iš Urugvajaus pateko į elitinių puolėjų klubą – jis vos trečiasis žaidėjas, dvejose Europos TOP-5 lygose įmušęs bent 100 įvarčių.