Pastarųjų dvejų metų čempionai Londone vykusioje H grupės lyderių kovoje neturėjo jokių vilčių prieš „Tottenham Hotspur“ komandą, kuriai pralaimėjo 1:3.

„Wembley“ stadione daugiau smūgių atliko svečiai iš Madrido, tačiau kur kas tikslesni buvo šeimininkai, kurie po dviejų Dele Alli įvarčių ir vieno tikslaus Christiano Erikseno smūgio pirmavo net 3:0. Paguodos įvartį „Real“ komandai pelnė Cristiano Ronaldo.

Ši pergalė garantavo „Tottenham“ futbolininkams kelialapį į kitą Čempionų lygos etapą, nes Dortmundo „Borussia“ namuose nesugebėjo įveikė Nikosijos APOEL ekipos ir mačą baigė lygiosiomis 1:1.

Futbolo mylėtojų nuvilti neturėjo Neapolyje vykęs F grupės mūšis. Tiesa, vietos publikai jis džiaugsmo neatnešė. „Napoli“ klubas 2:4 turėjo pripažinti „Manchester City“ futbolininkų pranašumą.

Šis mačas vyko itin permainingai. 21-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Lorenzo Insigne, tačiau į tai svečiai iš Anglijos atsakė dviem tiksliais smūgiais: 34-ą minutę pasižymėjo Nicolas Otamendi, o 48-ąją kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Johnas Stonesas.

Už 14 minučių intrigą vėl sugrąžino sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs Jorginho. Visgi galutinis žodis priklausė „Man City“ kariaunai.

69-ą minutę tikslų smūgį atlikęs Sergio Aguero ne tik persvėrė rezultatą savo komandos naudai, bet ir tapo klubo rekordininku – „žydrųjų“ gretose iki šiol nė vienas futbolininkas nebuvo įmušęs 178 įvarčių.

Galiausiai „Man City“ šventę Neapolyje jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino Raheemas Sterlingas.

Laimėję Josepo Guardiolos auklėtiniai užsitikrino vietą kitame etape ir nustūmė „Napoli“ komandą ties bedugnės kraštu. Pastaroji dabar užima tik trečią vietą ir nuo antroje esančių Donecko „Shakhtar“ futbolininkų jau atsilieka trimis taškais.

Ukrainos klubas savo galimybes pratęsti sezoną UEFA Čempionų lygoje kaip reikiant sustiprino 3:1 nugalėdamas „Feyenoord“ ekipą.

E grupė

„Liverpool“ 3 – 0 „Maribor“
49' [1 – 0] Mohamed Salah
53' James Milner („Liverpool“) nerealizavo 11 metrų baudinio
64' [2 – 0] Emre Can
90' [3 – 0] Daniel Sturridge

„Sevilla“ 2 – 1 Maskvos „Spartak“
30' [1 – 0] Clement Lenglet
59' [2 – 0] Ever Banega
78' [2 – 1] Ze Luis

„SSC Napoli 2 – 4 „Manchester City“
21' [1 – 0] Lorenzo Insigne
34' [1 – 1] Nicolas Otamendi
48' [1 – 2] John Stones
62' [2 – 2] Jorginho (iš 11 metrų baudinio)
69' [2 – 3] Sergio Aguero
90+2' [2 – 4] Raheem Sterling

Donecko „Shakhtar“ 3 – 1 „Feyenoord“
12' [0 – 1] Nicolai Joergensen
14' [1 – 1] Facundo Ferreyra
17' [2 – 1] Marlos
68' [3 – 1] Marlos

Stambulo „Bešiktaš“ 1 – 1 „Monaco“
45+1' [0 – 1] Rony Lopes
54' [1 – 1] Cenk Tosun (iš 11 metrų baudinio)

„FC Porto“ 3 – 1 „Leipzig“
14' [1 – 0] Hector Herrera
48' [1 – 1] Timo Werner
62' [2 – 1] Danilo Pereira
90+3' [3 – 1] Maximiliano Pereira

Dortmundo „Borussia“ 1 – 1 Nikosijos APOEL
29' [1 – 0] Raphael Guerreiro
51' [1 – 1] Mickael Pote

Londono „Tottenham Hotspur“ 3 – 1 Madrido „Real“
27' [1 – 0] Dele Alli
56' [2 – 0] Dele Alli
65' [3 – 0] Christian Eriksen
80' [3 – 1] Cristiano Ronaldo

H grupės turnyro lentelė:

1.Tottenham***431010:310
2.Real42118:57
3.Borussia40224:82
4.APOEL40222:82

*** – užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose

Į kitą UEFA Čempionų lygos etapą pateks po dvi stipriausias grupių komandas. Trečioje vietoje likę klubas sezoną Europoje pratęs žaisdami UEFA Europos lygos turnyre, o paskutinėje vietoje finišavusios ekipos turės tenkintis jau tik nacionaliniais čempionatais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)