Po penkis medalius iškovojo jaunės Auksė Pikūnaitė (3-1-1; „El-Eko Sport“ - PKKSC) ir Erika Župerkaitė (2-3-0; „El-Eko Sport“ - PRSSG - PKKSC). Moterų varžybose keturis medalius pelnė Viktorija Šumskytė (1-3-0; „El-Eko Sport“ - PRSSG - PKKSC), o jaunių varžybose po keturis medalius iškovojo Karolis Galeckas (1-2-1; Kauno SM „Gaja“), Edvinas Mazurevičius (0-2-2; PRSSG - „Fortūna“) ir Ona Šikailovaitė (0-1-3; „El-Eko Sport“ - PRSSG - PKKSC).

Po tris aukso medalius iškovojo O. Baleišytė, A. Pikūnaitė ir Lukas Šuvalskis (Kauno SM „Gaja“).

Sirguliavusi Simona Krupeckaitė („El-Eko Sport“ - LOSC) iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį. Dviračių treko karalienė laimėjo sprinto ir komandų sprinto lenktynes bei trečia buvo keirine. Pastarojoje rungtyje Simona į priekį praleido savo komandos draugę Miglę Marozaitę ir O. Baleišytę. M. Marozaitė dar tapo komandų sprinto lenktynių nugalėtoja, o sprinte pelnė sidabro medalį.

Vasilijus Lendel („El-Eko Sport“ - PKKSC) laimėjo sprinto lenktynes, o keirine buvo antras. Keirino rungtį laimėjo jo komandos draugas Svajūnas Jonauskas. Jis sprinte užėmė antrą vietą.

Iš viso išdalinti 24 medalių komplektai. Apdovanojimai įteikti 37 dviratininkams.

atkrintamosios lenktynės – Gedvinas Serafinas

grupinės lenktynės dėl taškų – Lukas Šuvalskis.

***

Spalio 28 dieną pirmą kartą po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo surengtas Lietuvos dviračių kroso čempionatas. Panevėžio kūltūros ir poilsio parke vykusių varžybų nugalėtoju tarp vyrų tapo panevėžietis Domas Manikas („MyBike“). Jis 8 ratus po 3 km (24 km) įveikė per 1 val. 8 min. 50 sek.

Sidabro medalį pelnė Arnoldas Valiauga. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 58 sek. Bronzos medalis atiteko Arnui Pelaičiui.

Jaunių grupėje nugalėtoju paskelbtas Viktoras Laskovas („El-Eko Sport“), o veteranų – Andrejus Dolgovas („Top Team - Ultrabike“).

Mėgėjų varžybose tarp moterų nugalėjo Kristina Noreikienė, tarp vyrų – Arūnas Noreika (abu – „Focus Vilnius), o tarp jaunių – Lukas Prokopavičius (Panevėžio triatlono klubas).

Iš viso dviračių kroso varžybose dalyvavo 29 dviratininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)