Lengva nebuvo lygos lyderiams: „Manchester City“ išvykoje 3:2 (2:1) pranoko „West Bromvich Albion“ futbolininkus.

Šeštają pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, kuris namuose po pirmo pralaimėto kėlinio (0:1) po pertraukos dukart mušė į „Swansea City“ vartus ir iškovojo pergalę 2:1.

Crystal Palace“ namuose 2:2 (0:2) išplėšė lygiąsias prieš „West Ham United“ komandą.

„Watford“ ekipa namuose 0:1 (0:1) nusileido „Stoke City“ klubui.

Vėliausiai prasidėjusiame „Premier“ mače „Chelsea“ išvykoje 1:0 (0:0) palaužė „AFC Bournemouth“ futbolininkus. Pergalę čempionų titulą ginantiems Antonio Conte auklėtiniams atnešė 51 min. tikslus Edeno Hazardo įvartis.

„Premier“ lygos šeštadienio rezultatai

„AFC Bournemouth“ 0 – 1 „Chelsea“

51 min. [0:1] Edenas Hazardas

„Arsenal“ 2 – 1 „Swansea City“

22 min. [0:1] Samas Clucas

51 min. [1:1] Seadas Kolasinacas

58 min. [2:1] Aaronas Ramsey

„Crystal Palace“ 2 – 2 „West Ham United“

31 min. [0:1] Javieras Hernandezas

43 min. [0:2] Andre Ayewas

50 min. [1:2] Luka Milivojevičius

90+6 min. [2:2] Wilfriedas Zaha

„Liverpool“ 3 – 0 „Huddersfield Town“

42 min. – Mohamedas Salah („Liverpool“, nerealizavo 11 m. baudinio)

50 min. [1:0] Danielis Sturridge

58 min. [2:0] Roberto Firmino

75 min. [3:0] Georginio Wijnaldumas

„Watford“ 0 – 1 „Stoke City“

16 min. [0:1] DarrenasFletcheris

„West Bromwich Albion“ 2 – 3 „Manchester City“

10 min. [0:1] Leroy Sane

13 min. [1:1] Jay Rodriguezas

15 min. [1:2] Fernandinho

64 min. [1:3] Gabrielis Jesusas

90 min. [2:3] Matthew Phillipsas

„Manchester United“ 1 – 0 „Tottenham Hotspur“

81 min. [1:0] Anthony Martial

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti / praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai):