Dviejų ratų konkūre pagrindinį maršrutą be klaidų įveikė trys raiteliai, todėl buvo surengtas papildomas finalinis jojimas.

Jame S. Jasas ir kaunietis Rimantas Babrauskas su Žagarės žirgyno žirgu Leamor Star suklydo po vieną kartą ir gavo po 4 baudos taškus, tačiau Stasys maršrutą įveikė per 42,09 sek. ir pirmąkart tapo garbingo prizo savininku. R. Babrausko laikas buvo 45,08 sek., tad šįkart jam teko antroji vieta.

Trečiąją vietą užėmė Klaipėdos atstovas Ričardas Vismeris su priekulietės Lauros Klimovaitės žirgu Hobiu - jie persirungime suklydo du kartus ir gavo 8 baudos taškus.

Tris dienas vykusias varžybas, kurių prizų fondas sudarė 17,5 tūkst. litų, pradėjo raiteliai, jojantys Lietuvos istoriniais žirgais - žemaitukais. Kovojant dėl Lietuvos žemaitukų arklių asociacijos prizo, po persirungimo nugalėjo Vilniaus žirgyno atstovė Viktorija Volungėnaitė su Kokosu. Šių žirgų šuolio į aukštį varžybas laimėjo pirmuoju bandymu 140 cm aukščio kliūtį su Kvadratu įveikusi priekulietė Aistė Ruškytė. Beje, šis aukštis 10 cm viršijo žirgelio Kvadrato ūgį.

Konkūrą "Laisvai renkantis maršrutą" laimėjo Vilniaus žirgyno raitelė Viktorija Navickaitė su nuosavu žirgu Bartu. Su kitu žirgu Filadelfija ji laimėjo konkūrą dėl AB "Geonafta" prizo.

Jaunimui skirtame Lietuvos žemės ūkio ministerijos konkūre po persirungimo triumfavo kaunietė Gytė Maleckytė su Koziriu.

Varžybas vainikavo šuolio galingumo rungtis. Puikiu stiliumi įveikęs 170 cm aukščio kliūtį, joje Vilniaus-Kauno dipolio prizą laimėjo Rimantas Babrauskas su Leamor Star.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.