Santiago Bernabeu“ stadione nepaprastai didelio palaikymo sulaukę svečiai savo ištikimiausių sirgalių neapvylė. Aštrias ir pavojingas atakas rengę „Tottenham Hotspur“ futbolininkai sulaukė savo progos.

Londono ekipos lyderis Harry Kane'as po komandos draugo perdavimo smūgiavo, tačiau po anglą gynusio Raphaelio Varane'o kojomis susimalęs kamuolys atsidūrė „Real“ vartuose. 28-ą minutę „Hotspur“ pirmavo 1:0.

Į savo vartus „įsimušę“ ispanų karališkojo klubo futbolininkai ėmė žaisti agresyviau. Svečių gynėjai nėrėsi iš kailio, kad sustabdytų Cristiano Ronaldo.

Viena tokia provokacija pavyko – po kampinio didesnės „globos“ sulaukęs portugalas pasikarščiavo dėl oponento vaidybos ir 32-ą minutę teisėjas jam parodė geltonąją kortelę.

43-ą min. per varžovų gynybą vienas nusprendęs veržtis Toni Kroosas buvo nugriautas ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 m baudinį. Šį meistriškai realizavo Cristiano Ronaldo ir rezultatas tapo 1:1.

Antrame kėlinyje kelias itin pavojingas atakas surengė „Real“ futbolininkai, tačiau Londono komandos vartininkas Hugo Llorisas buvo tarsi „nepramušamas“. Atitinkamai „Hotspur“ žaidėjai H. Kane'as ir Christianas Eriksenas turėjo puikius šansus pelnyti įvartį, bet rezultatas nepasikeitė.

Rezultatas 1:1 turėtų tenkinti abi po 7 taškus turinčias komandas, kadangi kitose grupės rungtynėse Nikosijos APOEL ir Dortmundo „Borussia“ taip pat išsiskyrė taikiai – 1:1. Kipriečiai ir vokiečiai savo sąskaitose turi vos po 1 tašką.

Du stulbinantys rezultatai užfiksuoti E grupėje. „Liverpool“ išvykoje net 7:0 sutriuškino Slovėnijos čempionė „Maribor“ komandą, o po du įvarčius Anglijos komandai pelnė Roberto Firmino ir Mohamedas Salah.

Visgi dar labiau stebinančiai įvykiai klostėsi Maskvoje, kur vietos „Spartak“ net 5:1 susidorojo su „Sevilla“ vienuolike iš Ispanijos. Po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo lygus 1:1, tačiau antrajame rusai savo varžovams surengė tikrą egzekuciją ir turnyro lentelėje žengia koja kojon su „Liverpool“ ekipa. Rusijos žiniasklaida šį „Spartak“ pasirodymą jau pavadino geriausiu per visą klubo istoriją tarpautiniuose turnyruose.

F grupėje toliau be pralaimėjimų žygiuoja „Manchester City“ ekipa, savo sąsakaitoje turinti jau 9 taškus. Šį kartą Josepo Guardiolos auklėtiniai namie 2:1 įveikė Italijos čempionate sunkiai sustabdomą, tačiau Čempionų lygoje stringančią „Napoli“ ekipą.

G grupėje taip pat neklumpa Stambulo „Bešiktaš“. Trečią pergalę turkai įsirašė išvykoje 2:1 palaužę „Monaco“ vienuolikę.

Antradienio rungtynių rezultatai

E grupė

„Maribor“ 0 – 7 „Liverpool“

4' [0 – 1] Roberto Firmino
13' [0 – 2] Philippe Coutinho
19' [0 – 3] Mohamedas Salah
40' [0 – 4] Mohamedas Salah
54' [0 – 5] Roberto Firmino
86' [0 – 6] Alex Oxlade-Chamberlaine'as
89' [0 – 7] Trenas Alexander-Arnoldas

Maskvos „Spartak“ 5 – 1 „Sevilla“

18' [1 – 0] Quincy Promesas
30' [1 – 1] Simonas Kjaeras
58' [2 – 1] Lorenzo Malgarejo
67' [3 – 1] Denisas Glušakovas
74' [4 – 1] Luizas Adriano
90' [5 – 1] Quincy Promesas

E grupės lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1.„Liverpool“312010-35
2.„Spartak“31207-35
3.„Sevilla“31116-74
4.„Maribor“30121-111

F grupė

„Feyenoord 1 – 2 Donecko „Shakhtar“

8' [1 – 0] Stevenas Berghuisas
24' [1 – 1] Bernardas
54' [1 – 2] Bernardas
75' [raudonoji kortelė] Jaroslavas Rakickis („Shakhtar“)

„Manchester City“ 2 – 1 „SSC Napoli“

9' [1 – 0] Raheemas Sterlingas
13' [2 – 0] Gabrielis Jesus
38' [2 – 0] Driesas Mertensas (nerealizavo 11 m baudinio)
73' [2 – 1] Amadou Diawara (11 m)

„Monaco“ 1 – 2 „Bešiktaš

30' [1 – 0] Radamelis Falcao
34' [1 – 1] Cenkas Tosunas
54' [1 – 2] Cenkas Tosunas

Leipcigo „RasenBallsport“ 3 – 2 FC Porto“

8' [1 – 0] Willas Orbanas
18' [1 – 1] Vincentas Aboubakaras
38' [2 – 1] Emilis Forsbergas
41' [3 – 1] Jean-Kevinas Augustinas
44' [2 – 1] Ivanas Marcano

APOEL 1 – 1 Dortmundo „Borussia“

62' [1 – 0] Mickaelis Pote
67' [1 – 1] Sokratis Papastathopoulos

Madrido „Real“ 1 – 1 „Tottenham Hotspur“

28' [0 – 1] Raphaelis Varane'as (į savus vartus)
43' [1 – 1] Cristiano Ronaldo (11 m baudinys)