La Liga“ pirmenybių aštuntojo turo mače išvykoje „Valencia“ 6:3 pervažiavo Sevilijos „Real Betis“. Quique Setieno auklėtiniai pergalės dėka pakilo į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Po Geoffrey Kondogbia, Gocalo Guedeso, Rodrigo ir Santi Minos įvarčių „Valencia“ pirmavo 4:0, tačiau šeimininkai vos per 5 minutes sugebėjo sugrąžinti intrigą įmušdami įvarčius 79-ąją, 80-ąją ir 84-ąją minutėmis.

Visgi išnešti sveiko kailio „Real Betis“ ekipai nepavyko, o paskutiniosiomis minutėmis kiaurą jų gynybą suvarpė ir Simone Zaza bei Andreasas Pereira.

„Real Betis“ 3 – 6 „Valencia“

„Malaga“ 0 – 2 „Leganes“

„Girona“ 1 – 2 „Villareal“

„Eibar“ 0 – 0 „Deportivo“

Turnyrinė lentelė:
(pozicija, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

20.Malaga80174:181

Prancūzijoje šansu pakilti į antrąją turnyrinės lentelės poziciją nepasinaudojo „Marseille“ ekipa, kuri tik paskutiniosiomis akimirkomis išsigelbėjo nuo pralaimėjimo prieš vienus „Ligue 1“ autsaiderių.

89-ąją minutę klubo debiutanto Konstantino Mitroglou įvarčio dėka „Marseille“ išvykoje išplėšė lygiąsias 3:3 su „Strasbourg“ vienuolike.

Pergalės atveju, Rudi Garcios kariauna galėjo kartu su „Monaco“ dalintis antrąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau dabar žydrai-baltieji su 17 taškų lentelėje yra ketvirti.

Mitroglou nets a LATE equalizer for Olympique Marseille on his club debut! pic.twitter.com/9rtp0Ozv6T