Kelialapį į Rusijoje vyksiantį čempionatą lenkai užsitikrino namuose 4:2 nugalėdami varžovus iš Juodkalnijos. Nors po 78-ąją ir 83-ąją minutėmis pelnytų įvarčių svečiai išlygino rezultatą 2:2, jau 85-ąją minutę viską į savo vietas pastatė Robertas Lewandowskis.

16-ąjį įvartį šiame atrankos cikle įmušęs ir taip sau jau nuo šios savaitės vidurio priklausantį rekordą pagerinęs puolėjas išvedė Lenkijos rinktinę į priekį, o persvarą po dar dviejų minučių padvigubino juodkalniečių įvartis į savus vartus.

Tiesa, lenkams šiame mače pergalė netgi nebuvo reikalinga dėl rezultato kitame stadione. Antroje grupės vietoje likę danai namuose 1:1 prarado taškus prieš mažumoje nuo 63-osios minutės žaidusius rumunus. Juodkalniją 4 taškais aplenkusi Danija žais papildomame atrankos turnyre.

Šansu patekti į šį papildomą turnyrą apmaudžiai nepasinaudojo Škotijos futbolininkai. Jie išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su slovėnais ir į antrąją poziciją užleido Slovakijos rinktinę, kuri namuose 3:0 pervažiavo Maltą.

Slovakija į antrąją poziciją pakilo turėdama 18 taškų, o to gali nepatekti patekimui į papildomą atrankos turnyrą.

Slovakijos rinktinė yra rimta pretendentė tapti prasčiausia Europos zonos atrankos antrąja grupės komanda. Tokiu atveju, papildomame turnyre slovakai nežais.

E grupė

Lenkija 4 – 2 Juodkalnija

6' Kšištofas Maščinskis [1 – 0]
16' Kamilas Grosickis [2 – 0]
78' Stefanas Mugosa [2 – 1]
83' Zarko Tomasevičius [2 – 2]
85' Robertas Lewandowskis [3 – 2]
87' Filipas Stojkovičius [4 – 2] - į savo vartus

Danija 1 – 1 Rumunija

60' Christianas Eriksenas [1 – 0] - 11 m. baudinys
88' Ciprianas Deacas [1 – 1]

63' Raudona kortelė parodyta Cristianui Ganea (Rumunija)

Kazachstanas 1 – 1 Armėnija

26' Henrikas Mkhitaryanas [0 – 1]
62' Baurzhanas Turysbekas [1 – 1]

Lietuva 0 – 1 Anglija

27' Harry Kane'as [0 – 1] - 11 m. baudinys

Slovėnija 2 – 2 Škotija

32' Leigh Griffithsas [0 – 1]
52' Romanas Bezjakas [1 – 1]
72' Romanas Bezjakas [2 – 1]
88' Robertas Snodgrassas [2 – 2]

90' Raudona kortelė parodyta Boštjanui Cesarui (Slovėnija)

Slovakija 3 – 0 Malta

33' Adamas Nemecas [1 – 0]
62' Adamas Nemecas [2 – 0]
69' Ondrejus Duda [3 – 0]