Nugalėtojų gretose po sykį pasižymėjo Marekas Hamšikas (4 min.), Driesas Mertensas (40 min. iš 11 metrų baudinio) ir Kalidou Koulibaly (47 min.).

21-ą tašką iš tiek pat galimų į savo sąskaitą įsidėjusi „Napoli“ komanda po septintojo turo tapo vienvalde Italijos čempionato lydere.

Jos tempo nebeišlaikė Turino „Juventus“ klubas, praradęs pirmuosius sezono taškus – čempionas išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Atalanta“ futbolininkais.

Tiesa, mačo pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo: 21-ą minutę įvartį pelnė Federico Bernardeschi, o 24-ąją tikslų smūgį pridėjo Gonzalo Higuainas.

Visgi 31-ą minutę Mattia Caldara sugrąžino intrigą, o antro kėlinio pradžioje (65 min.) rezultatą išlygino Bryanas Cristante'as.

„Juventus“ dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Paulo Dybala 84-ą minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. Po 6 pergalių iš eilės Turino ekipai tai buvo pirmosios lygiosios.