Palo Dardai vadovaujami „bavarai“ Berlyne sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Hertha“ futbolininkais. Tiesa, po pirmųjų 50 minučių minučių atrodė, kad Miuncheno ekipa švęs lengvą pergalę.

Iki šio momento svečiai pirmavo 2:0 – 10-ą minutę įvartį pelnė Matsas Hummelsas, o 49-ąją pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

Tačiau jau po poros minučių „Hertha“ žaidėjai pradžiugino savo publiką – intrigą atkūrė kamuolį į čempionų vartų tinklą pasiuntęs Andrejus Duda. Po penkių minučių, įvartį pelnius Salomonui Kalou, svarstyklės buvo atstatytos.

Per likusį laiką nė viena komanda nebesugebėjo pasižymėti, todėl po finalinio teisėjo švilpuko pasidalijo po tašką.

Bet Miuncheno klubas šiame mače prarado ne tik du taškus, bet ir saugą Francką Ribery, kuris dėl kelio traumos veją sugebėjo palikti tik su medicinos personalo pagalba.

Trauma buvo tokia rimta, kad prancūzui teko vykti į ligoninę.

„Freiburg“ 3 – 2 „Hoffenheim“
14' [0 – 1] Robin Hack
15' [1 – 1] Florian Niederlechner
18' [2 – 1] Caglar Soyuncu
87' [3 – 1] Pascal Stenzel
90+1' [3 – 2] Julian Schuster (į savus vartus)

„Hertha“ 2 – 2 „Bayern“
10' [0 – 1] Mats Hummels
49' [0 – 2] Robert Lewandowski
51' [1 – 2] Ondrej Duda
56' [2 – 2] Salomon Kalou

„FC Koln“ 1 – 2 „Leipzig“
30' [0 – 1] Lukas Klostermann
80' [0 – 2] Yussuf Poulsen
82' [1 – 2] Yuya Osako