Šeštadienio vakarą PSG futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje net 6:2 susidorojo su trečią vietą užimančia „Bordeaux“ ekipa (15 tšk.).

Vien per pirmąsias 21-ą minutę šeimininkai pasižymėjo trimis įvarčiais – po vieną pelnė Neymaras, Edinsonas Cavani ir Thomasas Meunieris.

Nors 31-ąją minutę svečiams iš Bordo įvartį įmušė Younousse Sankhare, dar iki ilgosios pertraukos PSG klubas atsakė dviem: 40-ą minutę Neymaras realizavo 11 metrų baudinį, o 45-ąją tikslų smūgį atliko Julianas Draxleris.

Antrame kėlinyje Paryžiaus komanda apsukas sumažino, bet sugebėjo dar kartą nuginkluoti varžovų vartų sargą – šeštąjį įvartį pelnė Kylianas Mbappe.

Paskutinę rungtynių minutę pasižymėti pavyko ir „Bordeaux“ klubui. Įvarčio autorius – 11 metrų baudinį realizavęs Malcomas.