Lyderės pozicijoje besirikiuojanti „Napoli“ komanda Romoje 4:1 sutriuškino „Lazio“ futbolininkus. Visgi mačo pradžia nieko gero nežadėjo.

Pirmąjį įvartį 30-ąją minutę pelnė šeimininkai: jo autorius – Stefanas de Vrijis. Atsako į varžovų truktelėjimą į priekį svečiai iš Neapolio ieškojo ilgai.

Visi keturi įvarčiai į šeimininkų vartus krito po pertraukos, o trys iš jų – penkių minučių intervale: 54-ą minutę tikslų smūgį atliko Kalidou Koulibaly, 56-ą – Jose Maria Callejonas, 59-ąją – Driesas Mertensas.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo antrą teisėjo pridėto laiko minutę 11 metrų baudinį realizavęs Jorginho.

Tuo metu čempionas Turino „Juventus“ savo sirgaliams padovanojo kuklią pergalę 1:0 prieš „Fiorentina“ ekipą, kuri nuo 66-os minutės turėjo vienu žaidėju mažiau, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo Milanas Badeljis.

Tiesa, pergalingas įvartis buvo įmuštas šiek tiek anksčiau – 52-ąją minutę kamuolį į svečių vartų tinklą pasiuntė Mario Mandzukičius.

„Benevento“ 0 – 4 „Roma“

„AC Milan“ 2 – 0 „SPAL 2013“

„Cagliari“ 0 – 1 „Sassuolo“

„Genoa“ 1 – 1 „Chievo“

„Verona“ 0 – 0 „Sampdoria“

„Juventus“ 1 – 0 „Fiorentina“

„Lazio“ 1 – 4 „SSC Napoli“

„Udinese“ 2 – 3 „Torino“