H grupėje nugalėtojos titulą ginanti Madrido „Real“ ekipa savo aikštėje 3:0 (1:0) įveikė Nikosijos „Apoel“ (Kipras) ekipą.

Aikštės šeimininkams du įvarčius pelnė geriausiu Europos futbolininku pripažintas portugalas Cristiano Ronaldo (12 min., 51 – iš 11 m), o pergalę įvarčiu „žirklėmis“ įtvirtino ispanas Sergio Ramosas (61).

Kitose H grupės rungtynėse „Tottenham Hotspur“ (Anglija) klubas namuose 3:1 (2:1) nugalėjo Dortmundo „Borussia“ (Vokietija).

G grupėje Stambulo „Besiktas“ (Turkija) futbolininkai išvykoje įmušė keturis įvarčius ir 3:1 (2:1) nugalėjo „FC Porto“ (Portugalija) futbolininkus.

13-ąją min. Andersonas Talisca išvedė svečius į priekį, tačiau 21-ąją min. kamuolį į savo vartus nukreipęs „Besiktas“ žaidėjas Duško Tošičius. Po Cenko Tosuno (28) ir Ryano Babelio (86) įvarčių pergalę šventė Stambulo klubas.

„RB Leipzig“ ir „AS Monaco“ komandų susitikimas Leipcige baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

F grupėje triuškinančią pergalę šventė „Manchester City“ komanda. Ji svečiuose 4:0 (3:0) pranoko Roterdamo „Feyernoord“.

Kitose šios grupės rungtynėse Donecko „Šachtar“ savo žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:0) įveikė „SSC Napoli“ ekipą.

Abu E grupės susitikimai baigėsi lygiosiomis. „Liverpool“ namuose sužaidė 2:2 (2:1) su „Sevilla“, o „Maribor“ – 1:1 (0:0) su Maskvos „Spartak“.

Trečiadienio rezultatai:

E grupė

„Liverpool“ 2 – 2 „Sevilla“

5 min. [0:1] Wissam Ben Yedder

21 min. [1:1] Roberto Firmino

37 min. [2:1]Mohamed Salah

42 min. – 11 m baudinio nerealizavo Roberto Firmino („Liverpool“)

72 min. [2:2] Joaquin Correa

90 min. – raudona kortelė, Josephas Gomezas („Liverpool“, antra geltona kortelė)

„Maribor“ 1 – 1 Maskvos „Spartak“

59 min. [0:1] Aleksandras Samedovas

85 min. [1:1] Damjanas Boharas

F grupė

„Feyenoord“ 0 – 4 „Manchester City“

2 min. [0:1] Johnas Stonesas

10 min. [0:2] Sergio Aguero

25 min. [0:3] Gabrielis Jesus

63 min. [0:4] Johnas Stonesas

Donetsko „Šachtar“ 2 – 1 SSC „Napoli“

15 min. [1:0] Taisonas

58 min. [2:0] Facundo Ferreyra

72 min. [2:1] Arkadiuszas Milikas (11 m baudinys)

G grupė

FC „Porto“ 1 – 3 Stambulo „Besiktas“

13 min. [0:1] Andersonas Talisca

21 min. [1:1] Duško Tosičius (į savo vartus)

28 min. [1:2] Cenkas Tosunas

86 min. [1:3] Ryanas Babelis

Leipzig“ 1 – 1 „Monaco

33 min. [1:0] Emilis Forsbergas

34 min. [1:1] Youri Tielemansas

H grupė

Madrido „Real“ 3 – 0 Nikosijos APOEL

12 min. [1:0] Cristiano Ronaldo

51 min. [2:0] Cristiano Ronaldo (11 m baudinys)

61 min. [3:0] Sergio Ramosas

Tottenham Hotspur“ 3 – 1 Dortmundo „Borussia“

4 min. [1:0] Heung-Min Sonas

11 min. [1:1] Andrejus Jarmolenko

15 min. [2:1] Harry Kane'as

60 min. [3:1] Harry Kane'as

90 min. – raudona kortelė, Janas Vertonghenas („Tottenham Hotspur“, antra geltona)

Čempionų lygoje dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas. Finalas vyks Kijeve kitų metų gegužės 26 dieną.