Kitose antradienio rungtynėse didelių staigmenų neužfiksuota. Dvikovų favoritai šventė pergales triuškinamu rezultatu. Savo vartus sausus išsaugojo bei trijų ir daugiau įvarčių skirtumu varžovus įveikė Londono „Chelsea“, PSG, Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester United“ komandos.

Atkakliausios dvikovos vyko Pirėjuje ir Lisabonoje, kur aikštės šeimininkai buvo priversti pripažinti svečių pranašumą. „AS Romos“ ir Madrido „Atletico“ rungtynės baigėsi be įvarčių.

Kitos pirmojo Čempionų lygos turo rungtynės vyks trečiadienį, kur susigrums šios komandos: „Porto“ – „Bešiktaš“, „Feyenoord“ – „Manchester City“, „Liverpool“ – „Sevilla“, „Maribor“ – Maskvos „Spartak“, „Leipzig“ – „Monaco“, Madrido „Real“ – APOEL, Donecko „Shakhtar“ – „Napoli“ ir „Tottenham Hotspur“ – Dortmundo „Borussia“.

Čempionų lygoje dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas. Finalas vyks Kijeve (Ukraina) kitų metų gegužės 26 dieną.

UEFA Čempionų lygos antradienio rungtynės:

„AS Roma“ 0 – 0 Madrido „Atletico“

Pirėjo „Olympiacos“ 2 – 3 „Sporting“

2' [0 – 1] Seydou Doumbia
13' [0 – 2] Gelsonas Martinsas
43' [0 – 3] Bruno Fernandesas
89' [1 – 3] Felipe Pardo
90+3' [2 – 3] Felipe Pardo

„Celtic“ 0 – 5 PSG

19' [0 – 1] Neymaras
34' [0 – 2] Kylianas Mbappe
40' [0 – 3] Edinsonas Cavani (11 m baudinys)
83' [0 – 4] Mikaelis Lustigas (į savus vartus)
85' [0 – 5] Edinsonas Cavani

„Barcelona“ 3 – 0 Turino „Juventus“

45' [1 – 0] Lionelis Messi
56' [2 – 0] Ivanas Rakitičius
69' [3 – 0] Lionelis Messi

Miuncheno „Bayern“ 3 – 0 „Anderlecht“

11' raudonoji kortelė Svenui Kumsui („Anderlecht“)
12' [1 – 0] Robertas Lewandowskis (11 m b.)
65' [2 – 0] Thiago Alcantara
90' [3 – 0] Joshua Kimmichas

„Manchester United“ 3 – 0 „Basel“

35' [1 – 0] Marouane'as Fellaini
53' [2 – 0] Romelu Lukaku
84' [3 – 0] Marcusas Rashfordas

Londono „Chelsea“ 6 – 0 „Qarabag“

5' [1 – 0] Pedro Rodriguezas
30' [2 – 0] Davide'as Zappacosta
55' [3 – 0] Cesaras Azpilicueta
71' [4 – 0] Tiemoue Bakayoko
76' [5 – 0] Michy Batshuayi
82' [6 – 0] Maksimas Medvedevas (į savus vartus)

„Benfica“ 1 – 2 Maskvos CSKA

50' [1 – 0] Haris Seferovičius
63' [1 – 1] Vitinho
71' [1 – 2] Timuras Žamaletdinovas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)