„Hoffenheim“ namuose nepaisė svečių iš Bavarijos autoriteto ir pastaruosius įveikė 2:0 (1:0). Miuncheno „Bayern“ duobkasiu tapo 26-erių „Hoffenheim“ puolėjas Markas Uthas. Jis pasižymėjo 27 min., o antrajame kėlinyje 51 min. persvarą padvigubino – 2:0.

Svečiai iš Bavarijos dažniau kontroliavo kamuolį (72 proc. prieš 28 proc.), tačiau šeimininkai sėkmingai gynėsi ir mačo pabaigoje pavojingai kontratakavo.

„Bayern“ neišgelbėjo ir keitimai: 78 min. „Bundesliga“ pirmenybėse debiutavo kolumbietis Jamesas Rodriguezas, pakeitęs Thomą Miullerį.

„Hoffenheim“ ekipa iškovojo antrąją pergalę ir su 7-iais taškais pavijo tiek pat taškų turinčias Dortmundo „Borussia“ ir „Hannover 96“ ekipas.

Pastarosios šeštadienį prarado pirmuosius taškus: Dortmundo klubas be įvarčių sužaidė su „Freiburg“ futbolininkais, „Hannover 96“ 1:1 išsiskyrė su „Wolfsburg“ ekipa.

„Bundesliga“ trečiojo turo rezultatai:

Augsburg“ 3 - 0 FC „Kioln“

22 min. [1:0] Alfred Finnbogason

32 min. [2:0] Alfred Finnbogason

90 min. [3:0] Alfred Finnbogason

Menchengladbacho „Borussia“ 0 - 1 Frankfurto „Eintracht“

13 min. [0:1] Kevin-Prince Boateng

„Freiburg“ 0 - 0 Dortmundo „Borussia“

Mainz 05“ 3 - 1 Lėverkuzenas „Bayer“

22 min. [0:1] Dominik Kohr

45 min. [1:1] Yoshinori Muto

57 min. [2:1] Abdou Diallo

71 min. [3:1] Suatas Serdaras

„Wolfsburg“ 1 - 1 „Hannover 96“

52 min. [1:0] Danielis Didavi

75 min. [1:1] Martinas Harnikas

„Hoffenheim“ 2 – 0 Miuncheno „Bayern“

27 min. [1:0] Markas Uthas

51 min. [2:0] Markas Uthas

Vienerios rungtynės buvo sužaistos penktadienį:

Hamburger SC“ 0 – 2 „RB Leipzig“

67 min. [0:1] Naby Keita

75 min. [0:2] Timo Werneris