Mūsų kaimynai baltarusiai sulauks garbingų svečių. Į H grupę pateko Borisovo BATE ir Londono „Arsenal“ futbolininkai, kuriems kompaniją palaikys vokiečių „Koln“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ iš Serbijos.

Du Lietuvos klubus – Marijampolės „Sūduvą“ ir Vilniaus „Žalgirį“ nuskriaudusi Razgrado „Ludogorec“ komanda pateko į C grupę, kurioje varžysis su „Braga“, „Hoffenheim“ ir Stambulo „Basaksehir“.

A grupė

„Villarreal“ (Ispanija), Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis), „Astana“ (Kazachstanas), Prahos „Slavia“ (Čekija);

B grupė

Kijevo „Dinamo“ (Ukraina), Berno „Young Boys“ (Šveicarija), Belgrado „Partizan“ (Serbija), „Skenderbeu“ (Albanija);

C grupė

„Braga“ (Portugalija), Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija), „Hoffenheim“ (Vokietija), Stambulo „Basaksehir“ (Turkija);

D grupė

„AC Milan“ (Italija), Vienos „Austria“ (Austrija), „Rijeka“ (Kroatija), Atėnų AEK (Graikija)

E grupė

„Lyon“ (Prancūzija), Liverpulio „Everton“ (Anglija), „Atalanta“ (Italija), „Apollon“ (Kipras)

F grupė

„Copenhagen“ (Danija), Maskvos „Lokomotiv“ (Rusija), Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova), „Zlin“ (Čekija);

G grupė

„Viktoria Plzen“ (Čekija), Bukarešto „Steaua“ (Rumunija), Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis), „Lugano“ (Šveicarija)

H grupė

Londono „Arsenal“ (Anglija), Borisovo BATE (Baltarusija), „Koln“ (Vokietija), Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)

I grupė

„Salzburg“ (Austrija), „Marseille“ (Prancūzija), Setubalio „Vitoria“ (Portugalija), „Konyaspor“ (Turkija)

J grupė

Bilbao „Athletic“ (Ispanija), Berlyno „Hertha“ (Vokietija), Luhansko „Zorya“ (Ukraina), „Ostersund“ (Švedija)

K grupė

Romos „Lazio“ (Italija), „Nice“ (Prancūzija), „Zulte Waregem“ (Belgija), „Vitesse“ (Olandija)

L grupė

Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), San Sebastiano „Real Sociedad“ (Ispanija), Tdrondheimo „Rosenborg“ (Norvegija), „Vardar“ (Makedonija)

Kiekvienos grupės komandos tarpusavyje sužais po du kartus – pirmosios rungtynės vyks rugsėjo 14-ąją. Grupių laimėtojos ir antrąsias vietą užėmusios komandos pateks į šešioliktfinalio etapą, kuriame prie jų prisijungs dar 8 trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupių etape užėmusios komandos.