Neymaras pasižymėjo 15 ir 26 min.

Antrame kėlinyje rezultatą 63 min. sušvelnino Giorgio Chiellini.

Kitame mače PSG susitiko su „Tottenham Hotspur“ ekipa. Pirmame rezultatyviame kėlinyje žūrovai išvydo 4 įvarčius. 6 min. PSG į priekį išvedė Edisonas Cavani, bet po penkių minučių rezultatas tapo lygus po Christiano Erikseno įvarčio.

18 min. po Erico Diero įvarčio jau pirmavo Anglijos „Premier“ lygos atstovai. 36 min. rezultatas vėl tapo lygus po Javiero Pastore tikslaus smūgio – 2:2.

Po pertraukos abu treneriai pakeitė beveik visą savo startinį vienuoliktuką.

Pergalę „Tottenham Hotspur“ ekipai atnešė Toby Alderweireldo (82 min.) ir Harry Kane'o įvarčiai (88 min.).

„Juventus“ 1 – 2 „Barcelona“

15 min. [0:1] Neymar
26 min. [0:2] Neymar
63 min. [1:2] Giorgio Chiellini

„Paris Saint Germain“ 2 – 4 „Tottenham Hotspur“

6 min. [1:0] Edinson Cavani
11 min. [1:1] Christianas Eriksenas
18 min. [1:2] Ericas Dier
36 min. [2:2] Javier Pastore
46 min. Kevinas Trappas – raudona kortelė
82 min. [2:3] Toby Alderweireld
88 min. [2 :4] Harry Kane

Azijoje – Anglijos „Premier“ lygos klubų akistatos

Šeštadienį dėmesį kaustė „Premier“ lygos grandų „Chelsea“ ir Londono „Arsenal“ akistata.

Praėjusio sezono Anglijos čempionai, Antonio Conte auklėtiniai 3:0 įveikė Arseno Wengero vadovaujamą ekipą. Tiesa, rezultatas neatspindi įvykių aikštėje. Atkakliame mūšyje nesužaidus nė pusvalandžio aikštę po susidūrimo su vartininku Davidu Ospina teko palikti „Chelsea“ saugui Pedro.

Ispanas vėliau netgi buvo nugabentas į ligoninę.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Chelsea“ į priekį išvedė Willianas (40 min.) ir Michy Batshuayi (42 min.). Iškart po pertraukos M. Batshuayi pelnė savo antrą įvartį ir rezultatas tapo 3:0.

„Chelsea“ pasiekė saldų revanšą už nesėkmę FA taurės finale.

„Arsenal“ 0 – 3 „Chelsea“

40 min. [0:1] Willian

42 min. [0:2] Michy Batshuayi

49 min. [0:3] Michy Batshuayi

Draugiškame „Premier League Asia Trophy“ turnyre Honkonge nugalėjo „Liverpool“ klubas, kuris finale 2:1 (2:1) palaužė „Leicester City“ ekipą.

12 min. į priekį išsiveržė Lesterio ekipa, kurios gretose pasižymėjo Islam Slimani.

20 min. rezultatą išlygino Mohamedas Salah, o 44 min. „Liverpool“ į priekį išvedė Phillipe Coutinho. Jurgeno Kloppo auklėtiniai tapo šio turnyro nugalėtojais.

Mače dėl 3-ios vietos „Crystal Palace“ 2:0 (2:0) įveikė „West Bromwich Albion“ komandą.

Įvarčiais pasižymėjo Luka Milivojevičius (12 min.) ir Bakary Sako (43 min.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)