Šeštadienį dviratininkai varžėsi atskiro starto lenktynėse Marselyje. Ch. Froome'as užėmė 3-tą vietą, o etapo nugalėtoju tapo lenkas Maciejus Bodnaras („Bora-hansgrohe“). Jis distanciją įveikė per 28 min. 15 sek.

1 sek. jam pralaimėjo kitas Lenkijos dviratininkas Michalas Kwiatkowskis („Sky“). Trečiąją vietą užėmęs britas Ch. Froome'as nuo lyderio atsiliko 6 sek.

Ch. Froome'as išliko lenktynių lyderiu. Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užima Rigoberto Uranas, („Cannondale-Drapac“, +54 sek.), trečiąją – prancūzas Romainas Bardet („AG2R La Mondiale“, +2.20).

Išlaikydamas lyderio pozicijas Ch.Froome'as užsitikrino pergalę bendroje įskaitoje, nes per paskutinį etapą sekmadienį lyderis nebegali būti atakuojamas.