Pirmame kėlinyje nei viena ekipa neįrodė savo pranašumo įvarčiais. Antro kėlinio pradžioje 50 min. Anglijos rinktinę į priekį išvedė Easah Sulimanas.

Tačiau po 6 min. rezultatas tapo lygus. Portugalo Rafaelio Leao perdavimą iš dešinio krašto puikiai „uždarė“... anglas Dujon Sterlingas, kamuolį nukreipęs į savo vartus – 1:1.

68 min. greita anglų kontrataka baigėsi Luko Nmecha įvarčiu – 2:1.

Nuo 86 min. Anglijos komanda žaidė mažumoje, antrą geltoną kortelę gavo Adetayo Edunas.

Portugalai užgulė varžovų vartus, tačiau Anglijos jaunimas gynyboje neklydo ir iškovojo Europos U19 čempionų vardus.

Pusfinalyje portugalai 1:0 palaužė Nyderlandų rinktinę, anglai tokiu pačiu rezultatu įveikė čekus.

Anglijos jaunimo rinktinės rezultatas – geras pavyzdys nacionalinei komandai, kuri nuo 1960-ųjų rengiamuose Europos suaugusiųjų čempionatuose niekada net nėra žaidusi finale.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)