Tai buvo pirmas A. Kontaveit laimėtas turnyras karjeroje.

Bendras žolės kortuose vykusių varžybų Nyderlanduose prizų fondas buvo 250 tūkst. JAV dolerių.

A. Kontaveit WTA Čempionų įskaitoje pateko į TOP-20.

Antrą savaitę iš eilės svarbius moterų turnyrus laimėjo Baltijos valstybių atstovės. Prieš dvi savaites Prancūzijos atvirų teniso pirmenybių čempione tapo Jelena Ostapenko iš Latvijos.

Šiuo metu WTA reitingo TOP-40 yra trys Baltijos šalių tenisininkės. 20-metė J. Ostapenko (3085 tšk.) iš 12-os vietos nukrito į 13-ą, o kita žaidėja iš Latvijos 27-erių metų Anastasija Sevastova (2075 tšk.) liko 19-a.

Jei A. Kontaveit sėkmingai sužais šią savaitę vyksiančiame turnyre Maljorkoje (Ispanija) ji gali patekti tarp Vimbldono (Wimbledon) čempionato pagrindinių varžybų skirstytų tenisininkių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)