Rungtynės prasidėjo žaibišku aikštės šeimininkių išpuoliu, kuris jau pirmąją rungtynių minutę virto įvarčiu. Viena prieš varžovių vartininkę atsidūrusi Zenatha Coleman meistriškai permetė kamuolį per latvę ir jau nuo pat susitikimo pradžios išvedė Lietuvos čempiones į priekį – 1:0.

Antrasis įvartis krito 22-ąją minutę, kai puikiai sužaidusi ta pati Z. Koulmen antrą kartą nuginklavo varžovių vartininkę – 2:0. Prieš didžiąją pertrauką aktyviai žaidusioms šiaulietėms pavyko dar labiau įtvirtinti persvarą – antrose rungtynėse iš eilės savo „hatrick'ą“ pasiekė namibietė – 3:0.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje kiek pasikeitė. Latvijos čempionės ėmė vis dažniau grasinti mūsiškių vartams ir vienas jų išpuolis baigėsi įvarčiu, kuomet tolimu stipriu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Rygos futbolo mokyklos puolėja Renate Fedotova.

Sušvelninusios rezultatą latvės kilo į lemiamą šturmą ir 78-ą minutę dar kartą pralaužė „Gintros-Universiteto“ gynybą. Pasižymėjo ta pati R. Fedotova, kurios įvartis sugrąžino intrigą – 3:2.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos puikias galimybes pasižymėti dar turėjo Simona Veličkaitė ir Z. Koulmen, kurių smūgiai atsimušė į virpstą. Per likusį laiką latvėms nieko pavojingesnio sukurti nebepavyko ir šiaulietės šventė dar vieną pergalę Baltijos lygoje.

Šiaulietės penktadienį 6:1 sutriuškino Liepojos „Liepaja“ (Latvija) klubą. Po šių pergalių Lietuvos čempionės savo kraityje turi 6 taškus ir žengia turnyrinės lentelės viršūnėje.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.