M. Lasickienė antradienį įveikė 1,95 m aukštį. Pasaulio čempionė iš Rusijos ketino peršokti ir į 2,00 m aukštį iškeltą kartelę, bet jai nepavyko.

Antrą ir trečią vietas iškovojo dvi ukrainietės Oksana Okuneva ir Jekaterina Tabašnik (abi po 1,88 m, bet skirtingi buvo bandymų skaičiai).

Po neutralia vėliava varžybose dalyvaujanti M. Lasickienė jau šventė pergales „Briliantinės lygos“ etapuose Judžine (JAV, 2,03 m), Romoje (Italija, 2,00 m), triumfavo šuolio į aukštį turnyruose Lenkijoje (2,04 m) ir Nyderlanduose (2,04 m).

Lietuvos trišuolininkė D. Dzindzaletaitė buvo trečia

Antradienį Suomijoje vykusiose tose pačiose varžybose Lietuvos trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė užėmė trečią vietą.

Lietuvė sėkmingiausiu ketvirtu bandymu nušoko 13 m 84 cm. Antru mėginimu ji nušoko 13 m 69 cm, trečiu – 13 m 67 cm, o pirmas, penktas ir šeštasis bandymai buvo neįskaityti.

Varžybų nugalėtoja tapo olimpinė ir pasaulio čempionė kolumbietė Caterine Ibarguen (13 m 97 cm). Antrą vietą užėmė daugkartinė Europos ir pasaulio pirmenybių prizininkė ukrainietė Olga Saladucha (13 m 88 cm).

Moterų trišuolio varžybose dalyvavo devynios lengvaatletės.