Anglija išsiveržė į priekį (0:1) jau 10-ą min., kai skersavimą iš kairio atakos sparno „uždarė“ Harry Kane'as. Prancūzija kėlinio viduryje ir pabaigoje atsakė dviem savo rezultatyviais išpuoliais. Įvarčius antrais bandymais pelnė Samuelis Umtiti 22-ą ir Djibrilas Sidibe 43-ią min. (2:1).

Pirmus varžovų smūgius svečių vartininkas Tomas Heatonas iš „Burnley“ klubo buvo atrėmęs, bet gynėjai leido priešininkams kartoti kamuolius.

Antro kėlinio pradžioje H. Kane'as realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino santykį (2:2). Prieš anglus šiurkščiai prasižengė Raphaelis Varane'as, kuris buvo išvytas iš aikštės.

Tačiau tai nesutrikdė prancūzų ir jie dešimtyje pasiekė trečią pergalingą įvartį, kai 78-ą min. pasižymėjo Ousmane Dembele.

Anglai ir prancūzai nuo 1923 metų tarpusavyje visuose turnyruose žaidė 31 kartą. Anglijos rinktinė iškovojo 17 pergalių, Prancūzija laimėjo 9 sykius, o 5 dvikovos baigėsi lygiosiomis.

Rezultatas:

Prancūzija 3 – 2 Anglija

10' Harry Kane [0 - 1]
22' Samuel Umtiti [1 - 1]
43' Djibril Sidibe [2 - 1]
48' Harry Kane [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
78' Ousmane Dembele [3 - 2]

47' Raphael Varane (Prancūzija) – raudona kortelė

Kitose draugiškose rungtynėse Osle aikštės šeimininkė Norvegija sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su kaimyne Švedija. Švedai pirmavo po Mohamedo Elyounoussi smūgio 44-ą min., bet Samuelis Armenterosas 81-ą min. išlygino skirtumą.

Rezultatas:

Norvegija 1 - 1 Švedija

44' Mohamed Elyounoussi [1 - 0]
81' Samuel Armenteros [1 - 1]

Namų stadione Kluže Rumunijos rinktinė draugišką mačą žaidė su Konfederacijų taurės turnyre dalyvauti besirengiančia Čile ir nugalėjo svečius 3:2 (1:2). Čiliečiai pirmavo 2:0 po Eduardo Vargaso (8-ą min.) ir Leonardo Rosselio (18-ą min.) įvarčių. Rumunas Bogdanas Stancu dviem tiksliais smūgiais (31-ą ir 60-ą min.) išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams 83-ią min. pasiekė Mihailas Baluta. Čiliečiai dvikovą baigė dešimtyje, kai iš aikštės 33-ią min. buvo pašalintas Gary Medelis.

Rezultatas:

Rumunija 3 - 2 Čilė

8' Eduardo Vargas [0 - 1]
18' Leonardo Felipe Valencia Rossel [0 - 2]
31' Bogdan Stancu [1 - 2]
60' Bogdan Stancu [2 - 2]
83' Mihail Baluta [3 - 2]

33' Gary Medel (Čilė) – raudona kortelė

Ispanijos mieste Getafėje vykusiose draugiškose rungtynėse Kolumbija 4:0 (2:0) pranoko kitą Konfederacijos taurės turnyro dalyvį Kamerūną. Du įvarčius Pietų Amerikos futbolo mokyklos atstovams pelnė Yerry Mina (30-ą ir 52-ą min.), po vieną įmušė rinktinėje gerą nuotaiką po nykaus klubinio sezono atgavęs Jamesas Rodriguesas (16-ą min.) ir Jose Izquierdo (85-ą min.).

Afrikiečiui Robertui Tambe (47-ą min.) buvo parodyta raudona kortelė.

Pietų Afrikos rinktinė 1:2 (1:0) pralaimėjo Zambijai, nors pirmavo po Lebogango Manyama įvarčio 23-ią min. Zambijos futbolininkai antrame kėlinyje atsakė dviem taikliais Briano Mwila ir Lubinda Mundia smūgiai 72-ą ir 79-ą min.

Kiti rezultatai:

Kamerūnas 0 - 4 Kolumbija

16' James Rodriguez [0 - 1]
30' Yerry Mina [0 - 2]
52' Yerry Mina [0 - 3]
85' Jose Izquierdo [0 - 4]

47' Robert Tambe (Kamerūnas) – raudona kortelė

Pietų Afrika 1 - 2 Zambija

23' Lebogang Manyama [1 - 0]
72' Brian Mwila [1 - 1]
79' Lubinda Mundia [1 - 2]