Ukrainiečiai antro kėlinio pradžioje (51-ą min.) išsiveržė į priekį po Jevgeno Konopliankos įvarčio. 71-ą min. suomis Joelis Pohjanpalo galva išlygino skirtumą. Netrukus (75-ą min.) Artiomas Besedinas įmušė pergalingą įvartį.

Ukraina iškovojo trečią pergalę ir surinko 11 taškų. Suomija patyrė penktą pralaimėjimą ir lieka su vienu tašku.

D grupėje Airija namuose priėmė Austriją. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Austrai ilgai pirmavo po 31-ą min. Martino Hintereggerio pasiekto įvarčio, bet airis 85-ą min. Jonathanas Waltersas spėjo išlyginti santykį. Airių sąskaitoje 12 taškų, o Austrija surinko 8 taškus.

Šios grupės autsaiderių moldavų ir gruzinų akistatoje Kišiniove taip pat užfiksuotos taikus santykis 2:2 (2:0). Moldova pirmame kėlinyje pirmavo 2:0, bet savo persvaros neišsaugojo. Gruzija antrame kėlinyje įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą. Gruzinai (3 tšk.) ir moldavai (2 tšk.) toliau užima priešpaskutinę ir paskutinę vietas.

I grupė

Suomija 1 - 2 Ukraina

51' Jevgen Konoplianka [0 - 1]
71' Joel Pohjanpalo [1 - 1]
75' Artiom Besedin [1 - 2]

Airija 1 - 1 Austrija

31' Martin Hinteregger [0 - 1]
85' Jonathan Walters [1 - 1]

Moldova 2 - 2 Gruzija

15' Radu Ginsari [1 - 0]
36' Aleksandr Dedov [2 - 0]
66' Giorgi Merebašvili [2 - 1]
70' Valeri Kazaišvili [2 - 2]