FIFA Konfederacijų taurės turnyrui besiruošiantys rusai į priekį išsiveržė 20 min., po Fiodoro Smolovo įvarčio. Baigiantis kėliniui kamuolį į savo vartus nukreipė vengras Martonas Eppelis, o susitikimo pabaigoje Rusijos rinktinės pergalę įtvirtino Dmitrijaus Polozo įvartis.

Šaukštu medaus statinėje rusams tapo saugo Romano Zobnino trauma – įpusėjus pirmajam kėliniui kelį susižeidęs futbolininkas iš aikštės buvo išneštas ant neštuvų.

Kitose rungtynėse Briuselyje šeimininkų belgų rinktinė 2:1 (1:1) nugalėjo Čekijos nacionalinę ekipą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Michy Batshuayi, tačiau netrukus po nesusikalbėjimo tarp belgų vartininko ir gynėjo rezultatą išlygino Michaelis Krmenčikas.

Visgi lemiamą žodį rungtynėse tarė 59 min. kamuolį į svečių vartus galva nukreipęs Marouane'as Fellaini.

Dar vienos kontrolinės rungtynės vyko Makedonijos sostinėje Skopjėje. Čia vietos futbolininkai be įvarčių 0:0 sužaidė su Turkijos rinktine.

Rezultatai

Vengrija 0 – 3 Rusija

20' Fiodoras Smolovas [0-1]
40' Martonas Eppelis [0-2 - į savus vartus]
89' Dmitrijus Polozas

Belgija 2 – 1 Čekija

25' Michy Batshuayi [1-0]
29' Michaelis Krmenčikas [1-1]
52' Marouane'as Fellaini [2-1]

Makedonija 0 – 0 Turkija

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)