Bestraigiškių miškas orientacininkams pateikė itin technišką vietovę, kur bus labai tankus miškas, o atviruose laukuose – gausu dilgėlių.

Su iššūkiais tarp vyrų geriausiai sekėsi susidoroti „Igtisos“ orientacininkui Viliui Aleliūnui. 6,2 km distanciją su 21 kontroliniais punktais distanciją jis įveikė per 33 min. 16 sek. Medalį po ketverių metų pertraukos iškovojo antrą vietą užėmęs „Šilo“ klubo orientacininkas Vytautas Beliūnas. Nuo lyderio jis atsiliko 1 min. 53 sek. Bronzos medalį laimėjo daugkartinis šios distancijos čempionas Jonas Vytautas Gvildys iš Kauno „Medeinos/SM Gajos“ (35:30 min.).

Anot varžybų laimėtojo, trasa buvo itin techniškai sudėtinga, tad reikėjo nuolat kontroliuoti bėgimo kryptį besiorientuojant.

„Pavyko bėgti visą trasą praktiškai be klaidų. Antroje trasos dalyje pasivijau Vytautą Beliūną (antros vietos laimėtoją – aut. past.), tai kartu ir bėgome dalį distancijos“, – pasakojo čempionas V. Aleliūnas.

Daugkartinė Lietuvos čempionė vidutinėje distancijoje Sandra Paužaitė ir toliau tęsė savo laimėjimų seriją. Tarp moterų Alytaus „Dainavos“ atstovė greičiausiai įveikė 5,1 km su 18 kontroliniais punktais distanciją (37 min. 22 sek.).

Sidabro medalį iškovojo nuo lyderės minute atsilikusi „Igtisos“ sportininkė Gabija Ražaitytė. Trečią vietą užėmė Šiaulių „Sako“ orientacininkė Vesta Ambrazaitė (42:08 min.).

Kandidatams į Lietuvos rinktinę tai buvo atrankos varžybos prieš šio mėnesio pabaigoje Estijoje vyksiančias pasaulio pirmenybes.