Du įvarčius neseniai prie komandos vairo stojusio Dicko Advocaato treniruojamiems olandams pelnė Joelis Veltmanas (13, 36 min.), po sykį pasižymėjo veteranas ir komandos kapitonas Arjenas Robbenas (32 – iš 11 m), Davy Klaasenas (69) ir Vincentas Janssenas (75).

Kitose rungtynėse Airijos rinktinė Dubline 3:1 (1:1) nugalėjo Urugvajaus futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje airius 27 min. į priekį išvedė Jonathanas Waltersas, tačiau 38 min. pusiausvyrą atstatė Jose Maria Gimenezas.

Visgi po pertraukos šeimininkams pranašumą sugrąžino Cyrusas Christie (51 min.), o 77 min. pergalę įtvirtino Jamesas McCleanas.