8 min. Dortmundo klubą į priekį išvedė Ousmane Dembele. 29 min. rezultatą išlygino Ante Rebičius.

Po pertraukos 67 min. 11 m baudinį uždirbo antrajame kėlinyje Marco Reusą pakeitęs Christianas Pulisicas.

68 min. 11 m baudinį tiksliai realizavo Pierre-Emerickas Aubameyangas.

„Borussia“ iki finalinio teisėjo švilpuko išsaugojo persvarą ir ketvirtąjį kartą klubo istorijoje iškovojo Vokietijos futbolo sąjungos taurę.

Paskutinį kartą Dortmundo klubas šioje taurėje triumfavo 2012 metais.

Berlyno Olimpiniame stadione mačą stebėjo 74 322 žiūrovai.

„Eintracht“ šalies pirmenybėse liko tik 11-tas. Frankfurto klubas keturis kartus laimėjo Vokietijos taurę (pastarąjį sykį 1988 m.).

Dortmundo futbolininkai šalies čempionate liko treti, taurės pusfinalyje 3:2 nukovė stipriausią Vokietijos klubą Miuncheno „Bayern“.

Rezultatas

Dortmundo „Borussia“ 2 – 1 Frankfurto „Eintracht“

8 min. [1:0] Ousmane Dembele

29 min. [1:1] Ante Rebičius

68 min. [2:1] Pierre-Emerickas Aubameyangas (11 m baudinys)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)