Lenktynes, kurios buvo skirtos neseniai Anapilin iškeliavusių dviratininkų Lino Rumšo, Michele Scarponi ir dviračių sporto organizatoriaus Paolo Marcucci atminimui, laimėjo italas Davide Gabburo („Big Hunter Beltrami Saense“). 3-7 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir R. Rumšas, nuo nugalėtojo atsiliko 11 sek.

Iš 114-os startavusių profesionalaus kontrakto neturinčių ir jaunimo (iki 23-ejų metų) grupės dviratininkų klasifikuotas 51-as.

Lenkijoje vykusiose 25-ose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Baltyk Karkonosze Tour“ (UCI II kategorija) Lietuvos komandos „Staki - Technorama“ narys Venantas Lašinis užėmė 19-ą vietą.

Nugalėjo lenkas Marekas Rutkiewiczius („Wibatech 7r Fuji“). V. Lašinis nuo jo atsiliko 4 min. 51 sek.

Iš 117-os startavusių dviratininkų klasifikuoti 85-i.

Jaunimo įskaitoje 20-metis V. Lašinis užėmė septintą vietą.

Paskutinio, penkto, etapo antroje dalyje (89,3 km) sekmadienį V. Lašinis (+3.06) finišavo 19-as.

1999-ais metais šias lenktynes laimėjo Raimondas Rumšas vyresnysis.

Ispanijoje vykusiose 30-ose daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse „Emakumeen Euskal Bira“ (UCI I kategorija) Rasa Leleivytė („Aromitalia - Vaiano“) užėmė 22-ą vietą.

Nugalėjo Pietų Afrikos Respublikos dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo - Bigla“). R. Leleivytė nuo jos atsiliko 6 min. 30 sek. Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“, +17.11) užėmė 46-ą vietą.

Iš 90-ies startavusių dviratininkių klasifikuotos 76-ios.

Paskutiniame, penktame, etape (95 km) R. Leleivytė (+3.11) finišavo 19-a, o D. Tušlaitė (+11.51) – 55-a. Nugalėjo A. Moolman.

R. Leleivytė pirmame etape buvo penkta, o antrame – aštunta.

Šias lenktynes 2002-ais metais laimėjo Edita Pučinskaitė, o 2003-iais metais trečią vietą užėmė Jolanta Polikevičiūtė.

32-ose dviračių lenktynėse „Grand Prix de la Somme“ (UCI I kategorija, 197,9 km) Prancūzijoje Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) užėmė 22-ą vietą ir pelnė tris pasaulio reitingo taškus.

Nugalėjo prancūzas Adrianas Petit'as („Direct Energie“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-25 vietas užėmusiems dviratininkams.

Iš 94-ių startavusių dviratininkų klasifikuoti 77-i.

E. Šiškevičius 2012-ais metais tapo šių lenktynių nugalėtoju.