Šeštadienį Kaliningrade vyko tarptautinis IFBB fitneso turnyras „Royal Fitness Show 2017“. Lietuvai šiame renginyje atstovavo 5 sportininkės iš Vilniaus „Fitness LT“ treniruojamos Tomo Petroko.

„Fit model“ kategorijoje nugalėjo Paulina Lauganaitė, devinta šioje kategorijoje buvo Eglė Plechavičiūtė, o trylikta – Monika Stackevičienė.

Bikini -166 cm pirmą vietą iškovojo Živilė Augustytė, o bronzos medalis atiteko Anastasijai Sidorevič.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš Rusijos, Lietuvos, Latvijos ir Egipto.

Tą pačią dieną Šiauliuose vyko tarptautinis IFBB turnyras „Saulės taurė“. Dalyviai varžėsi dvylikoje kategorijų. Absoliučiu šių varžybų nugalėtoju tapo Justas Poliakus (Šiaulių „Fit House“).

Pirmas vietas iškovojo Rokas Linkevičius (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, Šiaulių „Gylys“), Indrė Balevičiūtė (merginų (-23 m.) kūno fitnesas, Marijampolės „Tauras“), Vilius Sosnovskis (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, Vilniaus „Dubinas team“), Tomas Kairys (vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas, „Tauras“), Sandra Kazlauskienė (bikini -166 cm), Ramona Žiauberytė (bikini +166 cm, abi – „Fit House“), Edvinas Tuinyla (vyrų figūra, Kauno „Team kulturizmas.net“), Dovydas Padolskas (klasikinis kultūrizmas, Vilniaus „D‘Atlantis“), Julija Krugliakova (kūno fitnesas, „Team kulturizmas.net“), Justas Poliakus (kultūrizmas), kuris buvo pirmas ir Šiaulių apskrities vyrų kategorijoje nugalėjo, o moterų – Ramona Žiauberytė („Gylys“, abu – „Fit House“).

Antras vietas užėmė Karolis Linkevičius (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, „Gylys“), Justė Tamašauskaitė (merginų (-23 m.) kūno fitnesas, Naujosios Akmenės „Partinisgym“), Arūnas Šakarnis (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, „Gylys“), Dovydas Padolskas (vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas, „D‘Atlantis“), Andželika Rudenko (bikini -166 cm, Kauno „GR team“), Lina Kudrickė (bikini +166 cm, „Fit House“), Modestas Kungys (vyrų figūra, Jonavos „Maximus gym“), Nerijus Tamošaitis (klasikinis kultūrizmas, Jurbarko „Progresas“), Daiva Varnelienė (kūno fitnesas, „Tauras“), Vilius Sosnovskis (kultūrizmas, „Dubinas team“).

Treti buvo Gytis Šliauteris (vaikinų (-18 m.) kultūrizmas, „Partinisgym“), Martynas Savickas (vaikinų (-23 m.) kultūrizmas, „Gylys“), Deividas Pužas (vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas, Kauno „Minotauras“), Diana Žiaugaitė (bikini -166 cm, „Dubinas team“), Marina Zvančuka (bikini +166 cm, Latvija), Deividas Jonikaitis (vyrų figūra, „Dubinas team“), Tomas Kairys (klasikinis kultūrizmas, „Tauras“), Edita Kaliūnienė (kūno fitnesas, „Progresas“), Marius Jakubonis (kultūrizmas, „Tauras“).

Tarp klubų geriausiu pripažintas Marijampolės „Tauras“, antra vieta atiteko Šiaulių „Gyliui“, o trečia – Šiaulių „Fit House“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)