Čempionų titulą virš galvos po net 18 metų pertraukos kėlė Roterdamo „Feyenoord“ futbolininkai, sezono finiše saviems sirgaliams padovanoję pergalę 3:1 prieš Almelo „Heracles“ ekipą.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė 36-erių metų veteranas Dirkas Kuytas. Legendinis klubo lyderis pasižymėjo 1-ą ir 12-ą minutėmis, o 84-ąją dar ir realizavo 11 metrų baudinį. Varžovų gretose pasižymėjo vienintelis Peteris van Ooijenas (89 min.).

The moment Feyenoord won the Dutch title for the first time in 18 years 🏆🏆🏆 pic.twitter.com/NI3GPu8FJx— 101 Great Goals (@101greatgoals) May 14, 2017

„Feyenoord“ komanda Olandijos čempione tapo 15-ą kartą istorijoje, tačiau paskutinį sykį tai buvo pavykę padaryti tik 1999 metais. Pasidabinę aukso medaliais šios ekipos futbolininkai taip pat iškovojo tiesioginį kelialapį į UEFA Čempionų lygos grupių etapą.

Antras pirmenybėse liko Amsterdamo „Ajax“ klubas, trečią vietą užėmė pastarųjų dviejų sezonų nugalėtojai Eindhoveno PSV futbolininkai. „Ajax“ vasarą žais Čempionų lygos, o PSV – Europos lygos kvalifikacinėse varžybose.

„ADO Den Haag“ 4 – 1 „Excelsior“

„AZ Alkmaar“ 2 – 3 „FC Utrecht“

„FC Twente“ 3 – 5 „FC Groningen“

„Feyenoord“ 3 – 1 „Heracles“

„Go Ahead Eagles“ 1 – 3 „Sparta Rotterdam“

„PSV Eindhoven“ 4 – 1 „PEC Zwolle“

„SC Heerenveen“ 0 – 2 „NEC Nijmegen“

„Vitesse“ 3 – 0 „Roda JC Kerkrade“