Latvijos rinktinė pirmąjį įvartį praleido pirmame kėlinyje - pasižymėjo švedas Gabrielis Landeskogas (09:13). Broliukai kabinosi kaip įgalėdami, kad išlygintų rezultatą, tačiau jų pastangos tikslo nepasiekė.

Negana to, trečiame kėlinyje Švedijos komanda pelnė dar vieną įvartį ir nubraukė visas varžovų viltis dar kažką pakeisti šioje dvikovoje. 56-ą min. pasižymėjo Elias Lindholmas.

Švedija su 7-iais taškais po pergalės šoktelėjo į A grupės 4-ą vietą ir sustiprino savo šansus prasibrauti į ketvirtfinalį. Latvija su 9-iais taškais smuktelėjo į trečiąją.

A grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai)

8Italija400134:181

Tuo metu B grupėje ketvirtadienio vakarą vykusiose rungtynėse kanadiečiai iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės (3:2).

Trečio iš eilės planetos pirmenybių aukso siekiantys olimpiniai čempionai savo pranašumą sugebėjo įtvirtinti tik trečiame kėlinyje, kai pergalingą įvartį pelnė Marc-Edouardas Vlasičius.

Pirmuosius du įvarčius sausakimšoje 14,5 tūkst. vietų arenoje nugalėtojams pelnė Ryanas O'Reilly (05:19 – 1:0) ir Claude'as Giroux (39:11 – 2:2). Prancūzų ekipoje pasižymėjo Olivier Dame-Malka (09:00 – 1:1) ir Damienas Fleury (21:37 – 1:2).