Viena iš planetos pirmenybių favoričių Rusijos nacionalinė ekipa po šios pergalės tapo B grupės lydere.

35 minutės. Tiek rezultatyviausiai turnyro komandai prireikė laiko, kad pralaužtų Danijos rinktinės gynybą ir pelnytų pirmąjį įvartį šiose rungtynėse.

Daugiau nei pusę dvikovos švieslentėje degė rezultatas 0:0, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje danų gynybos bastionai buvo pralaužti ir įvarčiai ėmė srūti į jų vartus.

Per 1 min. ir 10 sek. rusai paleido tris taiklius šūvius į varžovų vartus ir danus nuo didesnio skirtumo išgelbėjo pertrauka, leidusi užkamšyti gynybos spragas ir atsigauti psichologiškai.

Paskutinį kėlinį abi komandos sužaidė be įvarčių, nors rusai turėjo nemažai progų padidinti pranašumą.

Rusijos rinktinei įvarčius pelnė Bogdanas Kiselevičius (35:36), Sergejus Plotnikovas (35:54), Nikita Gusevas (36:46).

A grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai)

8Italija400134:181

Tuo metu B grupėje vykusiose rungtynėse pagrindinio trijų kėlinių laiko neužteko nugalėtojui išsiaiškinti. Čekija per pratęsimą vis dėlto sugebėjo pelnyti įvartį ir įveikti norvegus 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0).

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Janas Kovaras (61:25).

Po šios pergalės čekai šoktelėjo į trečiąją turnyro vietą aplenkdami Norvegijos nacionalinę ekipą.