Liverpulyje 66 min. teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į svečių „Southampton“ vartus. Kovodamas dėl kamuolio suklydo gynėjas Cedricas Soaresas, kuris akivaizdžiai ranka pamušė kamuolį.

Prie kamuolio stojo Jamesas Milneris, tačiau svečius gelbėjo vartininkas Fraseris Forsteris, atspėjęs kamuolio skriejimo kryptį ir atrėmęs baudinį.

„Liverpool“ po 36 rungtynių savo sąskaitoje turi 70 taškų ir šiuo metu užima 3-ią vietą, tačiau jį aplenkti gali rungtynėmis mažiau sužaidęs „Manchester City“ (69 tšk.). „Southampton“ po 34 rungtynių surinko 42 taškus ir 10-tą vietą.

Antrose sekmadienio vakaro rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose 2:0 (0:0) įveikė „Manchester United“. Po pertraukos antrame kėlinyje šeimininkams įvarčius pelnė šveicaras Granitas Xhaka (54 min.) ir Danny Welbeckas (57 min.).

Po šio pralaimėjimo baigėsi „Manchester United" nepralaimėtų rungtynių serija, kuri visuose turnyruose tęsėsi 25 susitikimus iš eilės.

Po pergalės „Arsenal“ turi 63 taškus, užima 6-tą vietą ir priartėjo prie „Man United“ (65 taškai, po 35 rungtynių, 5 vieta). Londono klubas dar turi vienerias rungtynes atsargoje (34 mačai).

„Liverpool“ 0 – 0 „Southampton“

66 min. 11 m baudinys (Jameso Milnerio smūgį atrėmė vartininkas Fraseris Forsteris)

„Arsenal“ 2 – 0 „Manchester United“

54 min. [1:0] Granitas Xhaka

57 min. [2:0] Danny Welbeckas