Įvarčius paryžiečiams pelnė visas tarptautinis žvaigždynas: du kartus pasižymėjo urugvajietis Edinsonas Cavani (jis dar nerealizavo 11 metrų baudinio), po vieną įmušė brazilai Lucas ir Marquinhosas, o kartą varžovų vartininką nuginklavo italas Marco Verratti.

„Bastia“ patyrė 19-ą pralaimėjimą ir su 31-u tašku lieka paskutinė.

Kitos šeštadienio rungtynės vyko vėliau.

„Monaco“ klubas svečiuose 3:0 nugalėjo „Nancy“ komandą ir su 86-iais taškais toliau pirmauja čempionate ir turi rungtynes atsargoje. Monakiečiams įvarčius pelnė brazilas Bernardo Silva (40-ą) ir Thomas Lemaras (86-ą min.), o pirmą įvartį į savo vartus įsimušė varžovas Tobias Badila.

„Paris Saint Germain“ 5 - 0 „Bastia“

32' Lucas [1 - 0]
35' Marco Verratti [2 - 0]
76' Edinson Cavani [3 - 0]
82' Marquinhos [4 - 0]
89' Edinson Cavani [5 - 0]

79' Edinson Cavani – nerealizavo 11 metrų baudinio

„Guingamp“ 4 - 0 „Dijon“

4' Jimmy Briand [1 - 0]
55' Yannis Salibur [2 - 0]
59' Yannis Salibur [3 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
64' Jimmy Briand [4 - 0]

„Lille“ 0 - 2 „Metz“

37' Georges Constant Mandjeck [0 - 1]
55' Renaud Cohade [0 - 2]

„Lorient“ 1 - 1 „Angers“

63' Romain Philippoteaux [1 - 0]
72' Vincent Manceau [1 - 1]

„Nancy“ 0 - 3 „Monaco“

3' Tobias Badila [0 - 1] („Nancy“, į savo vartus)
40' Bernardo Silva [0 - 2]
86' Thomas Lemar [0 - 3]

„Toulouse“ 0 - 1 „Caen“

58' Ivan Santini [0 - 1]